Мінфін валюта 1.0.5

24

мінфін – перший в україні безкоштовний мобільний додаток з карткою банків і пунктів обміну.

Український сайт про фінанси minfin.com.ua створив безкоштовний мобільний додаток” мінфін валюта”, в якому доступна вся необхідна інформація про валюту – від курсів валют до місць, де можна обміняти валюту у вашому місті.

Якщо ви часто обмінюєте валюту або постійно стежите за курсами-наше фінансове додаток стане вашим найкращим помічником, щоб дізнатися актуальну інформацію про курс валют на міжбанку, пунктах обміну валют і нбу а також скористатися нашим конвертером валют.

У додатку доступні:

  • 🌌 курси валют з різних джерел. Ви дізнаєтеся курс валют у всіх українських банках і пунктах обміну, офіційний курс нбу, а також котирування на міжбанку. Дані оновлюються щодня.
  • 💱 зручний конвертер валют. Конвертер валют дозволяє за лічені секунди дізнатися, скільки грошей ви можете отримати за ту чи іншу валюту. З нашим конвертером ви можете отримати курс будь-якої валютної пари за два кліка.
  • 🥇 кращий курс валют серед банків. У додатку ви можете порівняти курси у всіх українських банках, щоб вибрати найвигідніший.
  • 🗺️ банки і пункти обміну поруч з вами. Користувачам, які цікавляться готівковим обміном валют, сподобається наша карта з пунктами обміну і банками. Тут ви знайдете точку для обміну, яка буде відрізнятися вигідним курсом і перебувати в зручному для вас районі. Ви можете побачити курси різних банків, таких як приватбанк, otp bank, банк південний, а-банк, райффайзен банк, ощадбанк і багатьох інших банків з актуальним курсом валют.

❗ про фінансовий портал “мінфін”

“мінфін” -це український фінансовий портал, який став найбільш відвідуваним онлайн-медіа про фінанси в 2020 році. На сайті публікують новини про фінанси та економіку у світі та в україні, статті від експертів у галузі фінансів, аналітичні статті та дослідження, індекси, тарифи, а також авторські колонки читачів.

⭐ переваги мобільного додатку “мінфін валюта”

  • долар, євро, швейцарський франк, фунт стерлінгів – у додатку ви знайдете будь-який курс валют в україні;
  • використовуйте зручний профіль програми, щоб заощадити час на пошук інформації про валюту;
  • порівнюйте і аналізуйте курс валют за даними з різних джерел;
  • конвертуйте курси за два кліка;
  • шукайте пункти обміну валюти і банки на карті.