Монетизуємо свій блог

446

Всім привіт! У наш час все більше людей стають постійними користувачами інтернету, і більшість з них розуміє, що заробіток в інтернеті — це реально. Я не буду тут говорити про всі секрети інтернет-бізнесу, тому що стаття вийде дуже великий, а розіб’ю цю тему на кілька постів. Сьогодні зверну увагу на заробіток з допомогою блогу.

Ця стаття призначена в основному для новачків !!!

Блог — це в першу чергу ваша тематична сторінка або щоденник, тому не варто очікувати величезного прибутку. У світі існує декілька тисяч надзвичайно успішних блогерів, чи ви будете одним з них, залежить тільки від вашого терпіння і бажання. Врахуйте, що вам доведеться багато вчитися. Ви можете робити все відразу і поступово оволодівати знаннями (мій варіант), а можете спочатку прочитати спеціальну літературу і лише потім створювати свій блог.

  • Темою блогу вибирайте те, що вам цікаво або, як мінімум, знайоме. Тому що люди будуть писати коментарі під статтями і Вам потрібно буде на них реагувати.
  • Ні в якому разі не пишіть про те, в чому ви не розбираєтеся, вас швидко вирахують і перестануть читати.

Отже, не будемо заглиблюватися в процес створення блогу і перейдемо відразу до способів заробітку.

Дуже важливий момент — це відвідуваність вашого ресурсу. Якщо вона вже перевищує 150-200 унікальних користувачів в день, то можете спокійно починати заробляти. Хоча це залежить, як від теми блогу, так і від його привабливості.

Перший вид заробітку — це платні огляди і посилання в статтях. Клієнти для цієї реклами водяться, наприклад, на Блогуне. Такі посилання розміщуються назавжди у ваших чи замовних статтях. Зрозуміло, що якщо якась фірма надіслала вам готову рекламну статтю з посиланням, то така реклама буде значно дорожче, ніж просто вставлена посилання в будь-яку з ваших статей.

Рекомендую до прочитання: FreeMyapps немає програм (завдань)

Ще один спосіб — це залучення користувачів на інші сайти з допомогою вашого блогу. Таких рекламодавців необхідно шукати в мережі. Способи залучення — це банери, розміщення контактів рекламодавця на блозі і т. п.

Контекстна реклама — це рекламні оголошення від систем Бігун, Google і Яндекс.

Існують спеціальні системи (Sape і Seohammer), які оплачують посилання рекламодавців на Вашому блозі. Рівень заробітку залежить від ТИЦ і PageRank Вашого ресурсу.

І самий надійний спосіб монетизації блогу — це писати замовні статті, в яких рекламується певна фірма. Але для цього необхідно не тільки знайти рекламодавця, але і переконати його, що реклама на вашому ресурсі принесе йому користь.

У наступній статті буду більш ґрунтовно розповідати про методи монетизації сайтів.