МОНОКОЛЕСО VS ГИРОСКУТЕР. ЩО ВИБРАТИ?

11-7-2018

Все більшої популярності в цих умовах набирають індивідуальні засоби пересування гіроскутер і моноколесо. Але що це за пристрої, для яких цілей вони підходять найкраще, якими перевагами і недоліками володіють? У цій статті ми відповімо на питання: “Що краще – моноколесо або гироскутер?”. Рекомендумо заходите сюда

ОСОБЛИВОСТІ МОНОКОЛЕСА
Моноколесо – перспективний транспортний засіб, що володіє значними характеристиками:

Максимальна швидкість – до 30 км/год;
Запас ходу – від 15 до 100 км на повній зарядці;
Час зарядки – від 2 до 6 годин;
Вага – від 9 до 18 кг.

Конструкція пристрою – велике колесо, встановлене в корпус обтічної форми з майданчиками для ніг з боків. Щоб навчитися переміщатися на моноколесі необхідно деякий час. Це обумовлено необхідністю вміти тримати рівновагу, тим, хто володіє подібним навиком, навчиться їздити на моноколесе значно швидше.

ОСОБЛИВОСТІ ГИРОСКУТЕРА
Гироскутер – портативний засіб пересування віддалено нагадує скейт. Він складається з невеликого майданчика для ніг і 2 коліс, розташованих по її краях. Управління засноване на легкому русі ніг. Для повороту необхідно подати праву або ліву ногу трохи вперед, щоб почати рух досить нахилитися трохи вперед. Навчання не перевищує в середньому 30 хвилин.

Пристрій важить близько 10 кілограм при цьому здатне розвивати швидкість до 12 км/год, а запас ходу на повній зарядці складає 20 км. Час зарядки – 2 години. Але у нових моделей, які обладнуються 2 акумуляторами, таких як Smart Genesis Pro, цей показник значно вище і становить 30 км.

Ціна від 20 000 до 40 000 рублів дозволяє купити гіроскутер на подарунок дитині або близькій людині.

ПЕРЕВАГИ ТА НЕДОЛІКИ
Для того, щоб зрозуміти для яких цілей підходить більше моноколесо, а для яких гіроскутер, необхідно зробити їх порівняльну характеристику за функціональними особливостями. Як приклад будуть використовуватися технічні характеристики моделей, які вважаються хітами продажів: гіроскутер Smart Balance і моноколесо Fastwheel Eva Pro:

Трансопртировка – обидва пристрої зручно транспортувати, у гироскутера є чохол, а моноколесо обладнано спеціальною ручкою, обидва мало важать;
Прохідність-низький просвіт гіроскутера дозволяє комфортно пересуватися по рівних тротуарах, моноколесо вільно їздить по неякісному дорожньому покриттю і похилих поверхнях;
Стійкість – тут пальма першості належить гироскутеру, так як він обладнаний двома колесами;
Навчання – в цій категорії знову виграє гироскутер – причина 2 колеса;
Технічні характеристики – тут сильніше моноколесо, так як володіє більшою максимальною швидкістю і запасом ходу.
Вартість-гіроскутер дешевше, ніж моноколесо.
НА ЧОМУ ЗУПИНИТИ СВІЙ ВИБІР?
Отже, що краще купити? Тут все визначається тим, для чого потрібно індивідуальний транспортний засіб. Гироскутер в силу своїх обмежених можливостей у частині прохідності є ідеальним засобом для розваги. Масові катання з друзями на площах, спеціалізованих спортивних майданчиках, манежах, скрізь, де є рівна поверхня, стануть веселим і корисним дозвіллям.

Ми попросили наших експертів оцінити за десятибальною шкалою кожен критерій.