Мотоцикли kawasaki будуть повністю електричними до 2035 року

30

Наслідуючи приклад кількох відомих автовиробників, які оголосили про свої плани повністю перейти на електричну енергію, компанія kawasaki motorcycles heavy industries заявила, що до 2035 року зробить всі свої мотоцикли електричними для продажу на ринках розвинених країн, повідомляє nikkei asia.

Честолюбні плани kawasaki motorcycle правда супроводжуються застереженням, що компанія не має достатнього досвіду, коли мова йде про використання електричних двигунів – в даний час на ринку немає електричних мотоциклів kawasaki. Тим не менш, компанія заявила, що до 2025 року планує випустити на ринок більше 10 електричних моделей і вже веде розробку гібридних, повністю електричних і водневих мотоциклів.

До 2035 року kawasaki motorcycles має намір повністю перейти на використання електродвигунів в японії, європі, сша, канаді та австралії. Крім того, японська компанія заявила, що має намір збільшити обсяг продажів на 2,4-1 трильйон ієн (9 мільярдів доларів) і довести показник операційного прибутку до понад 8% до 2030 року в порівнянні з 6,1% в цьому фінансовому році.

kawasaki motorcycles має намір більш активно боротися за збереження навколишнього середовища

Компанія kawasaki підкреслює, що її зусилля зі скорочення викидів вуглекислого газу нерозривно пов’язані зі спробами забезпечити зручні засоби пересування в світі, що пережив пандемію. В організації вважають, що мотоцикли можуть стати безпечним засобом пересування в світі, де люди краще усвідомлюють небезпеку інфекційних захворювань і переваги подорожей поодинці. “активний відпочинок на свіжому повітрі став дуже популярний під час пандемії covid”, – сказав ясухіко хашимото, президент kawasaki heavy industries. “ми маємо намір більш активно боротися за збереження навколишнього середовища, орієнтуючись на спосіб життя після пандемії”.

Про плани по переходу на електроенергію оголосили також і інші виробники автомобілів і мотоциклів. Honda, найбільший у світі виробник мототранспорту, оголосила в квітні цього року, що до 2040 року вона має намір виробляти 100-відсоткові електродвигуни. Мотоцикли, однак, в цілому відстають від автомобілів в гонці за переходом на електрообладнання. Наприклад, у липні культовий автовиробник mercedes-benz оголосив, що буде виробляти електромобілі тільки до кінця десятиліття, а rolls-royce недавно оголосив, що стане повністю електричним до 2030 року. Одночасно з намірами з електрифікації компанія kawasaki motorcycles анонсувала розширення виробничих потужностей на своєму заводі в штаті небраска в сша до березня 2023 року, а також будівництво нового заводу в мексиці, який почне роботу в 2023 році.