Movavi video editor

71

Movavi video editor-повнофункціональний відеоредактор, орієнтований на любителів. Програма пропонує повний спектр функцій для монтажу і корекції зображення в максимально простому і дружньому починаючому користувачеві інтерфейсі. Для роботи з програмою не потрібні ніякі навички і не доведеться вникати в технічні особливості відеовиробництва.

В movavi video editor неможливо заплутатися — призначення кожної функції абсолютно очевидно, притому всюди є підказки та поради. З програмою впорається навіть початківець користувач, який ніколи не бачив відеоредактор і не знайомий з основними принципами його роботи. Вищеописане не означає, що програма сильно обмежена — в ній є всі необхідні інструменти для повноцінної роботи. Звичайно, програма навряд чи буде використовуватися для монтажу навіть аматорського фільму, але вона на це і не розрахована.

В movavi video editor повноцінна тимчасова шкала, ефекти для корекції і прикраси відео, переходи між роликами, інструменти для додавання титрів і заголовків, фігури і стікери для прикраси, простий інструмент для стабілізації картинки, функція роботи з хромокеем. У програмі передбачено використання тільки власних додаткових ефектів, які можна завантажити з офіційного сайту розробника. У цьому є два мінуси неможливість використовувати сторонні розробки, а значить і неможливість реалізації власних ідей; платність додаткового контенту.

Користувач додає на таймлайн кілька відеороликів і фотографій в потрібній послідовності, обрізає непотрібні фрагменти, додає між ними ефекти переходу, вставляє заставку і змінює ефекти корекції картинки. Все дуже просто. Звичайно, можна не вставляти затягані переходи і шаблонні заставки, а просто підкоригувати зображення — все в руках користувача. В кінці доступний вибір формату та інших технічних особливостей зберігається ролика.

За замовчуванням програма працює з роликом в зниженому дозволі для економії ресурсів. На виході буде оброблятися оригінальний ролик в цільовому дозволі. Такий підхід дозволяє знизити навантаження на етапі роботи з проектом, але іноді допускає неточності і результат може відрізнятися від очікуваного. Важливо відзначити, що в багатьох відеоредакторах такий підхід є не основним, а додатковим. У movavi video editor-навпаки, але користувач може переключитися на редагування вихідного ролика в налаштуваннях програми.

Безкоштовна версія movavi video editor працює 7 днів в демонстраційному режимі. Вона розрахована виключно на ознайомлення з програмою і не може служити повноцінним інструментом для обробки відео. Справа в тому, що зберігається відеоролик включає вотермарк, а аудіодоріжка і зовсім ріжеться на половину, що робить пробну версію марною для роботи.