Можливість використання android смартфонів в якості пульта дистанційного керування телевізорами і приставками буде вбудована в операційну систему google

21

Стаття від 19.05.2021: на конференції i/o 2021 компанія google оголосила про те, що планує дати нам можливість перетворити свої android смартфони в пульти дистанційного керування android tv пристроями.

На даний момент ви можете зробити це, скачавши з play маркет і встановивши на свій смартфон безкоштовний додаток google android tv remote control, але незабаром її функціонал, який, сподіваємося буде при цьому розширений стане частиною операційної системи android.

Нагадаємо, що додаток останній раз оновлювалося в далекому 2017 році і з тих пір у нього з’явився ряд серйозних і більш функціональних конкурентів від незалежних розробників.

Подробиць про нову функцію поки дуже мало і ми лише знаємо про те, що вона буде вбудована «прямо в ваш android смартфон» і буде працювати з як android tv, так і з google tv пристроями. Є велика частка ймовірності, що і приставки з «звичайною» операційною системою android на борту будуть також підтримуватися.

Найімовірніше управління буде проводитися через wi-fi, для чого смартфон і телевізор або приставку потрібно буде підключити до загальної мережі. Як можна побачити на анімації вище, нова функція дистанційного керування може підтримувати кілька телевізорів і отримає, як мінімум, ті ж можливості управління інтерфейсом, що у існуючого додатка, а також можливість використання екранної клавіатури смартфона для введенні тексту на телевізорі або приставці.

Передбачається, що функція стане частиною сервісів google play, що дозволить використовувати її на пристроях з операційною системою android 11 і може бути з більш старими версіями цієї операційної системи. Google обіцяє, що можливість використання android смартфона в якості пульта дистанційного керування без будь-яких спеціальних додатків з’явиться у нас вже в цьому році.

додано 24.09.2021:

Компанія google офіційно оголосила про те, що доступ до функції дистанційного керування телевізорами та іншими android tv пристроями ми зможемо отримувати за допомогою нової плитки, яка незабаром з’явиться в меню швидких налаштувань операційної системи android.

Крім того, google повідомила, що “додаток google tv з’явиться ще в 14 країнах протягом наступних кількох тижнів”, не уточнюючи при цьому в яких конкретно.

схожі матеріали: