Можливо, bioshock 4 все-таки вийде в 2022 році

27

Новий bioshock 4 ще не отримав офіційної дати випуску або навіть вікна випуску, але недавній анонс віддав належне попередній витоку, яка вказувала на повернення франшизи десь у 2022 році.

20 жовтня було оголошено, що god of war вийде в steam в січні 2022 року. Звичайно, оголошення вразило всіх, але не було абсолютно несподіваним, оскільки god of war була однією з ігор, згаданих для pc, коли минулого місяця виникла витік внутрішньої бази даних nvidia geforce now.

У тій же базі даних bioshock 4 згадується як гра, яка вийде десь у 2022 році. Цей термін може здатися занадто раннім, оскільки нова частина гри була анонсована зовсім недавно. Але за наявними даними, процес виробництва гри почався в 2018 році, що дає студії cloud chamber близько п’яти років часу на розробку, а значить, реліз в 2022 році стає більш реалістичним.

За чутками, дія bioshock 4 буде відбуватися в лондоні, тому гравці не повернуться ні в підводне місто рапчур, ні в ширяючу колумбію. Замість цього вони будуть слідувати сюжетній лінії на поверхні з діалоговим колесом, подібно fallout, де кожен варіант діалогу впливає або на сюжетну лінію, або на активний квест.