Мтс наділила автомобілі haval в росії підтримкою управління через інтернет-перші два роки з безкоштовним трафіком

30

Компанія мтс оголосила про підключення автомобілів haval до платформи інтернету речей мтс iot connected car. Тепер власники машин китайської компанії зможуть дистанційно взаємодіяти зі своїми транспортними засобами за допомогою смартфона.

Тут і нижче зображення haval

В штатний телекомунікаційний модуль haval встановлюється спеціальний sim-чіп мтс. Забезпечується робота в мобільних мережах 2g, 3g і 4g / lte. Від звичайної sim-карти такий чіп відрізняється стійкістю до вібрацій і здатність працювати в широкому температурному діапазоні — від -40 до +105 °с.

Для віддаленого взаємодії з автомобілем необхідно встановити на смартфон додаток my haval. Воно дозволяє запускати двигун і контролювати його роботу, закривати вікна, блокувати і відкривати центральний замок, налаштовувати кліматичну систему і обігрів сидінь.

Крім того, власники зможуть отримувати актуальну інформацію про місцезнаходження автомобіля, витраті палива, тиску в шинах та ін.

Важливо відзначити, що при відсутності доступу до інтернету комунікувати з sim-чіпом в автомобілі можливо через sms-повідомлення — по smpp-каналу.

Першою моделлю haval на російському ринку, підключеної до платформи мтс iot connected car, стане кросовер haval jolion в комплектаціях elite і premium. Покупці отримають включений у вартість автомобіля інтернет-трафік протягом перших двох років володіння транспортним засобом.