” мтс ” запустила в росії сервіс з прокату нових iphone

24

Один з найбільших російських операторів оголосив про запуск нової послуги — короткострокової оренди смартфонів з помісячною оплатою. З її допомогою користувачі можуть взяти новий iphone напрокат, щоб протестувати його можливості перед покупкою або просто випробувати топовий гаджет без великих витрат.

Як повідомляє видання «комерсант», зараз асортимент смартфонів, що здаються в оренду, включає три останніх покоління флагманів apple: iphone xr, iphone 11, iphone 12 і iphone 13. Сума щомісячної оплати залежить від моделі пристрою: від 4,2 тисячі рублів за iphone 11 в мінімальній конфігурації до 8,9 тисячі за iphone 13 pro max. Термін оренди може становити від 1 до 12 місяців.

Партнером ” мтс ” став стартап arenter, який спеціалізується на оренді електроніки та різного обладнання. Представники компанії заявили журналістам, що за умовами програми шерінга клієнт не несе відповідальності за появу дрібних подряпин і потертостей на пристрої в процесі експлуатації. Скористатися пропозицією зараз можуть жителі москви і підмосков’я. Надалі географія сервісу і список брендів імовірно будуть розширені.

Схожий проект, за даними джерела, готує до запуску і «мегафон». У tele2 на відповідний запит журналістів заявили, що не планують надавати подібну послугу. На думку аналітиків, сервіс оренди смартфонів викличе певний інтерес у користувачів, які бажають протестувати флагманські пристрої, але очікувати високого попиту на нього не варто.