На google в росії накладено величезний оборотний штраф – більше 7 млрд рублів

14

На компанію google в росії вперше накладено оборотний штраф. Причина-неудаленіе матеріалів, поширення яких заборонено на території російської федерації.

Джерело зображення: pixabay.com / jay88ld0

Так звані «оборотні штрафи» передбачають грошові стягнення, що обчислюються певною часткою від обороту компанії за той чи інший період. У випадку великих інтернет-компаній, таких як google, мова йде про величезні суми.

«постановою мирового судді судової ділянки №422 таганського району міста москви у справі про адміністративне правопорушення, передбаченому частиною 5 статті 13.41 коап рф, google llc визнаний винним… Призначено покарання у вигляді адміністративного штрафу в розмірі 7 221 916 235 рублів», — наводить «риа новости» заяву прес-служби суду.

Джерело зображення: pixabay.com / geralt

Оборотний штраф накладено на google у зв’язку з повторним порушенням порядку обмеження доступу до забороненої інформації. До таких матеріалів відносяться заклики до екстремізму, порнографічний контент із зображенням неповнолітніх, відомості про способи виготовлення наркотиків або їх придбання та ін.

По всій видимості, google спробує оскаржити величезний штраф. Втім, поки в компанії коментарі з приводу судового рішення не дають.