Накрутка лайків ВКонтакте

485

Ефективний і досить швидкий метод накрутки лайків ВКонтакте

Збільшити кількість сердечок під будь-яким необхідним Вам фото, відео, аудіо або текстової публікацією у соцмережі Вконтакте не представляє особливої складності. І тут навіть можна не бути суперклассным програмістом, в цілому не знадобляться певні спеціалізовані знання. Головне – це знати, до кого звернутися за порадою, допомогою розуміти, ніж скористатися, то можна скористатися спеціальним програмним забезпеченням або онлайн ресурсами. Це два основних способи накруток сердечок ” Вконтакті.

Накрутка лайків ВКонтакте може стати основою вашого успіху в просуванні Vkontakte без будь-яких складнощів.

Причини необхідності збільшення лайків

 • Жага популярності. Приміром, у вас є бажання підняти рейтинг матеріалу, фотографії, зробити її популярнішим і цікавіше для інших. Яким чином? Простіше кажучи, більшу кількість лайків, виглядає по-справжньому круто. Це дозволяє плекати почуття власної важливості, а також стимулює інших теж поставити сердечко.
 • Реклама послуги або товару. Якщо інформація про сервіс або продукції отримує безліч лайків, то їх цільова аудиторія буде ставитися до них більш лояльно. Простіше кажучи, товар, який був відзначений парою тисяч сердечок, буде куплений набагато швидше, ніж такий же аналог з кількома десятками або сотнями лайків.
 • Що таке накрутка сердечок ВКонтакте

  Накрутка лайків представляє потужний інструмент, призначений для просування публічних груп або сторінок ВКонтакте. Принцип її дії досить простий: в момент, коли користувач бачить досить велика кількість лайків під певним матеріалом спільноти, він цікавиться й тим, що там ще цікавого може перебувати. В результаті людина заходить в спільноту чи групу, де розміщено контент.

  У разі якщо воно його влаштовує, то підписується на нього, читає статті та новини, дивиться фото, відео, залишає коменти і спілкується – загалом, стає живим і активним учасником. Саме таких користувачів можна знайомити з основним сайтом, мотивувати на покупку послуг або товарів.

  Рекомендую до прочитання: Вікінг Ботовод – про програму

  Яку користь приносить накрутка лайків ВКонтакте

  Із зростанням учасників групи почне підвищуватися і трафік соцмережі ВКонтакте, а це стане наслідком збільшення продажів. А все починається з простеньких «Мені подобається». Але в той же час в них прихований особливий посил: лайки – це індикатор думки відвідувачів, а у випадку з послугою або товаром – замовників. Якщо під пропозицією безліч сердечок, то люди довіряють якості сервісу або продукції, що люди обрали саме його, і воно їм подобається. В результаті інші користувачі бачать, що даний товар чи послуга дійсно щось хороше, а не кіт в мішку.

  Підтверджено, що при покупці в соц. мережі ВКонтакте, понад 83% замовників звертає велику увагу на кількість лайків.

  Висновок тут простий: велика кількість лайків – ознака схвалення користувачів, а також заставу позиціонування у вигідному світлі товару або послуги.

  Вікінг Ботовод – одне з основних рішень для накрутки лайків ВК

  Viking Botovod - накрутка лайков ВКонтактеДаний SEO софт (Вікінг Ботовод) дозволить не тільки збільшити кількість сердечок, але і залучити до спільноти увагу користувачів, візуально підвищити число друзів, отримати нових передплатників.

  Зручність ботовода і в тому, що творці не завершують процес створення ПЗ, постійно покращуючи, оновлюючи і збагачуючи свій продукт.

  Програму можна навіть завантажити безкоштовно – є демо-версія, іменована Viking Botovod Lite. Вона володіє досить широкими можливостями і для загального знайомства і для вирішення деяких реальних завдань. Повна версія Viking Botovod Pro доступна лише при покупці. Однак недорогий продукт, всього лише близько 2 тисяч рублів. Але в той же час користь від неї величезна, її покупка доцільна.

  Що може Ботовод

  За допомогою Ботовода можна з легкістю виконати накрутку лайків, при цьому виконання всіх дій займе лише кілька хвилин. Працювати з програмою одне задоволення – інтерфейс має до цього.

  Рекомендую до прочитання: ВТопе Платинум – безпечна накрутка ВКонтакте

  Вам потрібно лише відкрити Ботовод, ввести реєстраційні дані, поставити позначку «включити обмін лайками», встановить посилання на те фото, відео, сторінку або інший матеріал, що потребує розкрутки, і задати потрібну кількість сердечок.

  Природно, що в роботі Ботовода існують деякі нюанси. Слід врахувати, що Ботовод буде ставити сердечка лише на вказаний матеріал, а не на інші близькі за рівнем. У той же час кількість лайків буде зростати не відразу – не треба лякатися відсутність миттєвого результату.

  Для старту накрутки слід клікнути на кнопочку «застосувати для інших облікових записів». Тоді всі облікові записи будуть брати участь в обміні, і необхідні сердечка ви отримаєте раніше. Для збільшення числа учасників спільноти, слід вибрати «включити обмін друзями».

  Накрутка сердечок ВКонтакте за допомогою онлайн сервісів

  У випадку якщо у вас немає бажання розбиратися в механізмі роботи софта, встановлювати, використовувати його, залишати комп’ютер включеним щодня і багатогодинних, даний спосіб підійде більше. Для цього слід звернутися до можливостей онлайн сервісів, накручуючи лайки за допомогою лише інтернет-інструментів.

  Приміром, на vLiker.ru можна легко збільшити кількість сердечок. Робота сервісу побудована за принципом обміну: визначившись з кількістю лайків, Ви ставите таке ж число сердечок під матеріалами інших користувачів проекту. В результаті заповітні сердечка Ви отримаєте від інших користувачів.

  Даний онлайн сервіс досить популярний. Він повністю безпечний і на ньому тусуються тисячі користувачів Вконтакте. Однак у сервісу є і недоліки: часті глюки і необхідність витрачати час, якщо потрібна велика кількість сердечок.

  Існують і інші онлайн-сервіси, де замовити лайки можна за невелику суму. Накрутка сердечок ВКонтакте – це легко і просто, варто лише застосувати один із зазначених способів.