Навіщо коментувати чужі блоги?

450

Привіт всім. Отже, навіщо коментувати чужі блоги? Це питання виникає в голові у 90% початківців блогерів. У мене це питання теж виникав і тільки через час я дійсно зрозумів справжню цінність коментаря.
Зачем комментировать чужие блогиДавайте уявимо, що ви початківець блогер, ви завели власний блог і починаєте наповнювати його контентом. Пошуковики вас знайшли, роботи починають до вас заходити в гості, сторінки з’являються в індексі а людей немає. Звичайно ви ходите по іншим блогам, читаєте статейки про просуванню. і СЕО оптимізації а людей все немає? Ви починаєте тикати свої посилання скрізь де це можливо, у вас з’являються перегляди сайту а коментарів немає? А знаєте чому ні?

Відповідь проста як пачка цвяхів. Коментарів у Вас немає тільки тому що ви самі не коментуєте. Якщо хочете мати те, чого ніколи не мали, робіть те, чого ніколи не робили! Звучить загадково? Давайте детально вникнемо в суть питання.

Кожному автору приємно отримати відгук про своєму творінні. Не забувайте про це.

Ось особисто моє ставлення до коментарю. Як я вже говорив раніше, якщо людина залишив осмислений коментар до моєї статті я вважаю «правилом хорошого тону» віддячити його таким же коментарем до його статті. А це саме те, що нам потрібно. Повірте, порядних вебмайстрів дуже багато і багато мислять так само як і я. Я називаю таких майстрів «Кастою зберігачів мережевого етикету»

Як дізнатися порядного вебмастера?

 • Він завжди веде активні бесіди з читачами в коментарях.
 • Він дякує читача за хороший і розгорнутий коментар.
 • Він завжди залишить коментатору поле для вставки посилання на свій сайт.
 • Навіть якщо посилання закрита (nofollow) це не важливо. Адмін обов’язково перейде по вашому посиланню і подивиться на ваше творіння, нехай навіть з цікавості. Якщо ваш твір заслуговує уваги, то є шанс, що він прокоментує вас, додати сайт в закладки і періодично заходити в гості. Це вже добре))

  Рекомендую до прочитання: Просування сайту в Google

  Намагайтеся залишити якісний коментар, великий, розгорнутий, не полінуйтеся витратити на його написання зайві 15-20 хвилин. Вам це повернеться у потрійному розмірі. Пояснюю чому…

  Інший відвідувач, почитавши статтю і зацікавившись нею, обов’язково прогляне коментарі. Як показує практика, короткі коментарі залишаються без уваги а погляд зупиняється на великих осмислених текстах. Адже так?

  Ось саме тому і не скупіться на хороший комент. Інший читач, почитавши вашу точку зору з великою ймовірністю теж загляне до вас в гості, щоб подивитися, хто ж це такий грамотний тут))). Не обов’язково коментувати все підряд, з часом у вас з’явиться список із 30-40 блогів які ви постійно читаєте, і не тільки ви. Саме там у вас і будуть з’являтися друзі, як в особі власників цих блогів так і в особі їх читачів.

  ВИСНОВОК. Коментуючи чужі блоги ви обзаводитеся друзями, а як відомо друзі — це і є необхідний нам трафік))
  Бачите як все просто?

  TEXT.RU - 100.00%