“немає слів, щоб передати моє потрясіння”: алек болдуін зробив заяву з приводу трагедії на зйомках фільму “раст”

36

Опублікував в соціальних мережах офіційну заяву з нагоди трагічного інциденту на ранчо бонанза крик в американському штаті нью-мексико, де проходили зйомки майбутнього вестерну ” раст “.

Нагадаємо, що за попередніми даними 63-річний актор здійснив постріл з реквізитного пістолета на знімальному майданчику фільму. Повідомляється, що зброя повинна була бути заряджена холостими патронами, проте постріл важко поранив оператора галину хатчінс і режисера картини джоела соусу. Перша від отриманих травм померла в лікарні, а другий знаходиться в критичному стані. На даний момент повідомляються дві версії: в зброї виявився бойовий патрон, або сталася осічка.

У своїй заяві болдуін зазначив, що глибоко вражений подією і висловив свої співчуття родині загиблої. Актор активно співпрацює з поліцейським розслідуванням.

” немає слів, щоб передати моє потрясіння і печаль з приводу трагічної події, що забрала життя галини, дружини, матері і нашого глибоко шанованого колеги. Я повністю співпрацюю з поліцейським розслідуванням, щоб з’ясувати, як сталася ця трагедія.

Я підтримую зв’язок з її чоловіком і пропоную свою підтримку йому і його родині. Моє серце розривається за її чоловіка, їхнього сина і всіх, хто знав і любив галину”.

Свої слова співчуття у зв’язку з трагедією також принесли родичі брендона лі – актора, який загинув при схожих обставинах на зйомках “ворона ” в 1993 році.

” ми щиро співчуваємо родині галини хатчінс, джоелу соусі і всім, хто причетний до інциденту на зйомках фільму “раст”. Ніхто і ніколи не повинен бути вбити від пострілу на знімальному майданчику. Точка”.

На даний момент відомо, що після інциденту болдуін був допитаний слідчими і відпущений. Ніяких звинувачень у зв’язку з тим, що трапилося пред’явлено поки не було. Поліція веде активне розслідування для уточнення всіх деталей. Зйомки фільму зупинені.