Netflix планує створити відеогру, основою якої стане веб-серіал в жанрі виживання “гра в кальмара»

33

Netflix планує створити відеогру, основою якої стане південнокорейський веб-серіал в жанрі виживання»гра в кальмара”.

» гра в кальмара ” — серіал, що отримав масову популярність, що транслюється на стрімінговому сервісі netflix, оповідає про людей, які відчувають серйозні фінансові проблеми і вимушених з тих чи інших причин прийняти запрошення на участь в таємничому турнірі на виживання. Переможець отримає 45,6 млрд вон (38,5 млн доларів сша), але ставки в грі смертельно високі.

Раніше netflix заявляла, що хоче стати частиною ігрової індустрії і випускати відеоігри, в основу яких будуть покладені оригінальні серіали компанії. Дані проекти netflix передбачає публікувати в своєму додатку.

Віце-президент компанії з розвитку бізнесу в азіатсько-тихоокеанському регіоні міньонг кім підтвердила інформацію, що компанія планує зосередитися на перетворенні “гра в кальмара” у відеогру:

Ми отримуємо надихаюче величезну кількість запитів від нашої організації — відділу споживчих товарів, ігрової групи та інших міжнародних команд. Роль моєї команди полягає в тому, щоб зібрати все воєдино для того, щоб дати зелене світло відеогрі. Ми прагнемо зрозуміти, що можемо запропонувати нашій аудиторії, в надії підвищити її зацікавленість нашим контентом і надати якомога більше позитивних емоцій, при цьому не відходячи від концепцій світу, закладених автором серіалу.

На даний момент netflix ще знаходиться на ранніх стадіях планування проекту, і не має досвіду на відеоігровому ринку, тому очікувати виходу гри, заснованої на гучному південнокорейському веб-серіалі, в найкоротші терміни поки не варто.