Ноутбук redmi g 2021 буде оснащений восьмиядерним процесором від amd і rtx 3000 серії

71

Нещодавно redmi (дочірній бренд компанії xiaomi) поділився новими подробицями свого нового ігрового ноутбука redmi g 2021, не чекаючи офіційної презентації. Так, виробник розкрив інформацію про процесор і відеокарту майбутньої новинки, заявивши про пристойний запас потужності пристрою.

За їх словами, в ігровому ноутбуці redmi g 2021 будуть встановлені восьмиядерний процесор amd ryzen 7 5800h і дискретна відеокарта nvidia geforce rtx 3060. Виробник підкреслив, що енергоспоживання графічного адаптера складе 130 вт, що можна розцінювати як значну потужність ноутбука.

Раніше компанія акцентувала увагу на те, що відеоадаптер буде підтримувати технологію трасування променів. Це дозволить отримати непередаваний досвід користувачам пристрою. Виробник заявляє, що місія компанії « “популяризація продуктів високого класу”.

Що стосується інших конфігурацій серії ігрових ноутбуків redmi g 2021, то більше інформації буде, швидше за все, на презентації. Можливо, в серії будуть і пристрої, оснащені відеокартами nvidia geforce rtx 3050 ti.

У минулій серії ноутбуків були 16 – дюймові екрани з частотою оновлення 144 гц. Навряд чи компанія зважиться замінити вдалі дисплеї, а ось частоту оновлення збільшити цілком може.

Презентація повинна пройти в 22 вересня 2021 року.