Нова гра по “мисливцям за привидами” знаходиться в розробці

46

У наступному місяці вийде фільм ” мисливці за привидами: спадкоємці », але схоже, що це не єдина приємна новина, яка чекає фанатів легендарної франшизи.

Цю інформацію фактично підтвердив один із співзасновників ігрової студії illfonic, рафаель саадік, коли з’явився на подкасті questlove supreme. На жаль, саадік не поділився якимись подробицями нової гри, зазначивши, що гра за відомою всесвіту на даний момент знаходиться на дуже ранній стадії розробки.

Це цікава новина, враховуючи, що студія вже працювала над іграми за фільмами – friday the 13th і predator: hunting grounds . Варто також відзначити, що проекти мають схожість в своїх жанрах, тому, є ймовірність, що гра по « мисливцям за привидами » буде виконана в тій же манері. Тим не менш, це не більше, ніж припущення.

Як відомо, illfonic підтримують тісні відносини з sony, і якийсь час predator: hunting grounds була ексклюзивом для playstation 4. Sony також працюють над просуванням фільму ” мисливці за привидами: спадкоємці », так що, можливо, їх співпраця буде активно і цього разу.