Нове видання godfall виявилося набором ендгейм-контенту без сюжетної кампанії

33

Видавництво gearbox publishing і студія-розробник counterplay games поділилися подробицями видання godfall: challenger edition, яке увійшло в грудневу добірку для передплатників playstation plus.

Джерело зображень: official playstation blog

Нагадаємо, godfall — кооперативний слешер у фентезійному світі. Гра пропонує сюжетну кампанію з заздалегідь прописаним фіналом і заняття для високорівневих персонажів.

У challenger edition же присутній тільки ендгейм-контент, який представлений режимами lightbringer, dreamstones і ascended tower of trials. Видання також дозволяє миттєво підвищити рівень свого персонажа до максимального.

Повідомляється, що користувачі godfall: challenger edition зможуть грати в кооперативі з власниками повноцінних видань проекту. Нова версія підтримує кроссплей між ps4 і ps5.

Тим, хто захоче оновити godfall: challenger edition до версії з сюжетним контентом і наповненням аддона fire&darkness, доведеться заплатити за deluxe edition. Вартість апгрейда на даному етапі не уточнюється.

Власники платних видань godfall отримають опцію максимального прокачування персонажа з безкоштовним оновленням

Геймери зустріли godfall: challenger edition без особливого ентузіазму. Користувачі порівнюють нове видання з демоверсією і дивуються, як можна відразу відправляти новачків в область гри з підвищеною складністю.

Godfall: challenger edition стане доступно передплатникам ps plus на ps4 і ps5 вже 7 грудня поточного року. Роздача, що також включає ще два проекти, триватиме до 3 січня 2022-го.