Нові блоки живлення zalman acrux отримали повністю модульну систему кабелів

29

Компанія zalman анонсувала блоки живлення acrux преміального рівня, призначені для використання у високопродуктивних робочих станціях і ігрових настільних системах.

Тут і нижче зображення techpowerup

В серію увійшли моделі потужністю 1000 і 1200 вт. Вони мають сертифікацію 80 plus platinum, що говорить про високу енергетичну ефективність. У конструкції застосовуються якісні японські конденсатори з температурним режимом 105 градусів цельсія.

Блоки отримали повністю модульну систему кабелів, завдяки якій можна позбутися від непотрібних підключень. Це покращує циркуляцію повітря всередині корпусу і дозволяє надати системі більш акуратний вигляд.

За охолодження відповідає 135-мм вентилятор на гідродинамічному підшипнику. Кулер може повністю зупиняти обертання при простої комп’ютера або невеликому навантаженні, що дозволяє скоротити рівень шуму від блоку живлення до нуля.

За безпеку відповідають системи uvp (захист від зниження напруги), ovp (захист від перевищення напруги), ocp (захист від перевищення навантаження), otp (захист від перевищення температури) і scp (захист від короткого замикання).