Нові трейлери і запис ігрового процесу golf club: wasteland

89

У зв’язку з виходом гри golf club: wasteland на playstation 4, xboxone, nintendo switch і pc (steam, epic games store) видавець untoldtales і студія demagog studio опублікували релізний і сюжетнийтрейлери. Також на каналі super nintendad було опубліковано відео, що демонструє чотирнадцять хвилин ігрового процесу. Вартість гри в playstation store становить 719рублей, в microsoft store — 10 доларів(до 13 вересня діє знижка в розмірі 20 %), а в eshop — 899 рублів (до 14сентября діє знижка в розмірі 25 %).

Багатії втекли на марс, але іноді навідуються на спустошену землю, щоб пограти в гольф. Кожна лунка – це окрема історія, а також свого роду головоломка, яку необхідно вгадати, щоб м’ячик досяг мети. Грати належить посередпам’ятників бруталізму, розвалюються торгових центрів ізаброшенних музеїв, на тлі неонових вивісок і глибокодумнихграфіті, присвячених сучасним світовим подіям, кремнієвойдоліні і людству в цілому.

  • апокаліпсис в трьох частинах. Щоб зрозуміти, як насталзакат цивілізації, вам потрібно буде зіставити інформацію з триразових джерел: історії самотнього гольфіста, який прибув зіграти«один останній раз», трансляцій марсіанської радіостанції«ностальгія» і розповіді від імені «таємного спостерігача».
  • у всьому звинувачуйте товстосумів. Звуковим сопровожденіемвам послужить вдумливий саундтрек, а також розповіді, що звучать наволнах «ностальгії»: тут вихідці з землі можуть не толькопослушать музику 2020-х років, але і поділитися спогадами опланете — якщо додзвоняться в ефір. А в якості перебивки ведучий пише новини та оголошення, за якими можна скласти заяву про аж ніяк не розкішні умови життя на марсі.
  • кожному впору. Завдяки трьом несхожим режимам тут знайдеться розваги на будь-який смак. Розслабленим гольфістам, бажаючим просто помилуватися видами і вникнути в суть історії,підійде «сюжетний режим». Ті, хто не боїться труднощів, могутпопробовать свої сили в «режимі випробувань», де потрібно вкластися взаданное число ударів. А справжнім майстрам пряма дорога в “залізний режим”, де у гравця фактично немає права на помилку.завдяки мінімалістичному інтерфейсу і простому, інтуїтивному управлінню гру швидко освоїть кожен.