Новорічна пропозиція: бездротовий робот-пилосос ilife a10s для сухого та вологого прибирання з лазерною навігацією

20

Бездротовий робот-пилосос ilife a10s з функцією сухого та вологого прибирання першим серед пристроїв ilife отримав підтримку лазерної навігації. За допомогою лазерного сканування ilife a10s може створювати карту приміщень, вибираючи режим і маршрут прибирання з урахуванням стану і типу підлоги.

Завдяки цьому користувач зможе вибрати в додатку ilifehome кімнату або кілька кімнат для прибирання і вказати область, яка потребує посиленого очищення, а також зони, де прибирання не потрібно, встановивши віртуальні бар’єри.

Можна створити кілька карт для різних поверхів, задавши для кожного з них свій режим прибирання. Також можна керувати роботою пилососа за допомогою голосового помічника alexa.

Пилосос має три режими очищення: автоматичний, режим прибирання по краях, точковий режим для глибокого очищення виділеної області і режим максимальної потужності з посиленою силою всмоктування для збору великих частинок бруду і пилу. Фільтр hepa забезпечує максимальну очистку від пилу і сміття. Регульована подача води з трьома режимами (м’яким, стандартним, потужним) дозволяє при вологому прибиранні розчинити навіть стійкі плями.

Наявні датчики, включаючи сенсори виявлення перешкод і перепадів висоти, дозволяють розпізнати сходові отвори і уникнути падінь.

Робот-пилосос підтримує автономну роботу протягом 100 хвилин. При зниженні заряду нижче граничного рівня пристрій автоматично направляється до зарядної станції, а після зарядки — відновлює прибирання з того місця, де вона перервалася.

15 990 руб.