Новий дисплей дозволяє показувати повідомлення крізь одяг

28

Канадські інженери створили незвичайний прилад, покликаний зробити повсякденний одяг інтерактивним. Передбачається, що він буде підключатися до різних гаджетів іотображать корисну і не дуже інформацію через тканину.

Не так давно люди могли пройти пішки кілометри, щоб передатьважну інформацію або повідомлення. З поширенням смартфонів все це вирішуєтьсядистанційно, але завжди є те, що можна поліпшити. Фахівці канадськогоуніверситету ватерлоо хочуть позбавити користувачів від зайвих дій, щоб люди могли навіть не діставати смартфон з кишені або сумки.

Пристрій під назвою pocketview являє собою світлодіодну панель, вбудовану в одяг. Кожен раз, коли користувачполучает повідомлення, він може побачити його, не виймаючи смартфон з кишені або сумки. Доведено, що pocketview має високу яскравість, що дозволяє бачити повідомлення навіть через щільний одяг. В якості альтернативипредлагаются і інші способи використання пристрою. Наприклад, pocketviewможет бути вбудований в взуття і сигналізувати про те, в який бік повертати, за допомогою стрілок,отримуючи дані з програми з картами місцевості.

” ідея полягає не в тому, щоб показувати всю інформацію, яку ви зазвичай бачите на дисплеї свого смартфона. Це дисплеї, на которихотображается мінімум інформації. Цього достатньо, якщо ви йдете пішки або їдете на велосипеді і вам потрібно прямо зараз звіритися з маршрутом. Або, припустимо, ви отримали повідомлення і не хочете відволікатися від того, що робите.ви можете поглянути на дисплей і побачити повідомлення”, – пояснюють розробники.

Автори проекту наводять найрізноманітніші можливості застосування свого дисплея. Наприклад, людина під час пробіжки може відстежувати кількість кіл. Також pocketview можна використовувати виключно в декоративних цілях.