Новий емулятор android запускає ігри на пк і iphone

60

Представлений хмарний варіант популярного емулятора android-bluestacks x. Він дає можливість запускати ігри для android на пристроях з будь-якою операційною системою прямо в браузері без установки стороннього програмного забезпечення.

За запевненням творців bluestacks x, він працює у всіх сучасних браузерах, не вимагаючи від обладнання високої продуктивності на відміну від оригінальної версії платформи. В рамках угоди bluestacks з компанією now.gg, що спеціалізується на хмарних іграх, новий емулятор розміщений на її серверах. При цьому використовується гібридний алгоритм потокової передачі, що переносить частину обчислювальних операцій на сторону клієнта.

Отримати доступ до ігор в бібліотеці bluestacks x може майже будь-який пристрій на macos, chromeos, linux, windows 10 і 11, а також більшість гаджетів під управлінням ios і android. Зараз хмарний сервіс перебуває в статусі бета-тестування (безкоштовне використання з рекламою) і підтримує тільки 14 ігор, але в подальшому їх список буде розширено. Ознайомитися з можливостями хмарного емулятора android для геймерів можна за цим посиланням.