Новий геймплейний трейлер have a nice death

31

Видавець perfect world entertainment і розробник unruly heroes magic design studios представили геймплейний трейлер недавно анонсованого двомірного рогалика have a nice death .

  • відкрийте для себе і досліджуйте похмуро-чарівні, процедурно згенеровані відділи death inc., де ви зустрінете різноманітний склад пам’ятних персонажів, таких як ваш привітний помічник з гарбузовою головою, памп куїнн, які завжди готові поділитися останніми офісними плітками.
  • відточуйте свої навички (і коси) за допомогою швидко розвивається бою hack n’ slash, використовуючи більше 30 унікальних видів зброї і заклинань, які ви можете знайти і поліпшити, щоб створювати руйнівні комбінації
  • оскільки смерть не може померти, використовуйте те, що ви дізналися і заробили, щоб подолати численних міньйонів і босів в кожному відділі death incorporated… Знову і знову. Перевірка ефективності після кожного забігу гарантує, що ви отримаєте доступ до цікавих предметів і поліпшень, які допоможуть вам просунутися в дорозі.
  • отримання більшої влади для себе-суперечливий крок у корпоративній культурі death incorporated. Наприклад, застосування апгрейда прокляття для себе може привести до того, що інспектор праці наділить ваших підлеглих розширеними повноваженнями або, що ще гірше, підвищить вартість кави та інших предметів, які життєво важливі для вашої роботи.