Новий прототип електричного пікапа tesla cybertruck оснащений бічними дзеркалами

29

Оскільки масове виробництво пікапів cybertruck компанія tesla почне на підприємстві в техасі, яке ще не добудовано, тільки в 2023 році, то і частими появами на публіці цей незвичайний транспортний засіб досі не радував. Зате недавно помічений на випробуваннях прототип вперше продемонстрував наявність бічних дзеркал. Раніше вважалося, що вони будуть замінені камерами.

Джерело зображення: facebook, tesla cybertruck

Строго кажучи, сама ідея замінити дзеркала камерами, зверненими проти ходу, далеко не нова. Lexus і audi навіть домоглися права встановлювати їх на серійні автомобілі в тих країнах, де це дозволено законом. Сша до таких поки не відноситься, і вимога до наявності бічних дзеркал, по всій видимості, tesla ніяк обійти не розраховує, тому примірник пікапа cybertruck, що промайнув на новому відео, продемонстрував наявність бічних дзеркал.

Як зазначає electrek, аматорська відеозйомка була зроблена в центральній частині каліфорнії на території одного з аеропортів. Електромобіль здійснював розвороти, немов репетируючи даний вид маневру. Не можна виключати, що і підрулюючі задні колеса, про можливість появи яких в серійній версії згадував раніше ілон маск (elon musk), на даному екземплярі вже є. Під певним ракурсом на кузові пікапа можна чітко розгледіти тінь від бічних дзеркал. Така конструктивна зміна явно вказує на те, що машина стає ближче до моменту серійного виробництва — перші товарні екземпляри повинні зійти з конвеєра в техасі в кінці наступного року.