Новим гендиректором vk стане володимир кирієнко-син першого заступника глави адміністрації президента рф

39

Видання рбк повідомляє, що новим гендиректором vk стане перший віце-президент “ростелекому” володимир кирієнко. На посаді голови компанії він змінить бориса добродєєва, який очолював холдинг з 2016 року. Володимир кирієнко-син першого заступника глави адміністрації президента сергія кирієнка, він став старшим віце-президентом з розвитку та управління бізнесом «ростелекому» у вересні 2016 року.

володимир кирієнко (фото: антон ваганов / тасс)

Вже в 2017 році володимир кирієнко був призначений першим віце-президентом «ростелекому». Сфера його відповідальності-розвиток мережі дата-центрів, проект розвитку міського середовища в регіонах, а також запуск мультимедійної платформи wink.

Даємо також довідку, що зміна глави vk відбувається на тлі змін у складі акціонерів компанії. У четвер, 2 грудня, usm мільярдера алішера усманова оголосила про продаж належних їй 45% акцій компанії «мф технології» согазу. Сама usm продає зараз 9 % акцій» мф технології ” газпромбанку. У свою чергу « “мф технології” контролює 4,8% звичайних і 57,3% голосуючих акцій vk.

Борис добродєєв заявив, що має намір покинути пост гендиректора vk. Після передачі справ він планує повернутися в usm для роботи з цифровим активами, включаючи “aliexpress росія”, і запустити глобальний венчурний фонд.