Nreal представила окуляри доповненої реальності, призначені для перегляду відео

76

Компанія nreal оголосила про запуск більш доступної моделі окулярів доповненої реальності, які правильніше було б назвати смарт-окулярами. Нові nreal air стануть компактніше попередника в особі ar-окулярів nreal light і отримають можливість роботи з ios-пристроями. Вартість новинки, яка почне продаватися в грудні, буде нижче $600, в які в минулому році був оцінений попередник, проте їх ціна поки не оголошена.

Theverge.com

За словами nreal, окуляри air отримають ряд спільних рис з минулорічними light. Обидва пристрої розроблені таким чином, щоб виглядати як звичайні сонцезахисні окуляри і дозволяють проектувати віртуальний екран перед очима користувача. Обидві моделі окулярів використовують micro-oled-дисплеї і підключаються до смартфону через кабель.

Проте, nreal air мають набір функцій, що відрізняють його від попередньої моделі. Подібно microsoft hololens, торішні nreal light могли відображати на екранах навколишній користувача простір завдяки масиву звернених назовні камер. Nreal air камер позбавлені, що означає, що вони можуть відображати відео або інтерфейс додатків, але не зможуть показати, що оточує користувача, і, відповідно, позбавлені функцій просторового сприйняття і відстеження рук. Управляти новими окулярами можна лише за допомогою програми для смартфона.

Theverge.com

Завдяки такому спрощенню вага air знизилася на 29 грамів у порівнянні з light і становить 77 грамів. Зовні новинка нагадує смарт-окуляри, розроблені facebook і ray-ban. Новинка дозволяє нахиляти лінзи під трьома кутами, що потенційно спрощує отримання більш чіткого зображення для більшого числа користувачів. Минулорічні nreal light отримали підтримку лише обмеженого числа 5g-смартфонів на базі android, проте нова модель air зможе працювати з iphone, ipad і більшістю android-пристроїв.

У порівнянні з nreal light, модель air отримала екрани з більш високою частотою оновлення-90 гц. Щільність пікселів у нової моделі досягає 49 ppi. Поле зору екрану очок становить 46 градусів, що еквівалентно 130-дюймовому екрану на відстані 3 метри або 201-дюймовому екрану на відстані 6 м.

Nreal має намір розширити випуск очок air в 2022 році. Офіційний представник компанії заявив, що ключовим ринком для компанії стане сша. Рішення почати розробку air було прийнято після того, як з’ясувалося, що більшість користувачів використовує ar-окуляри або для перегляду потокового відео, або для розробки додатків для платформи. Nreal вирішила випустити компактну, легку і більш доступну версію пристрою для цих користувачів. Крім того, за словами компанії, відсутність камер повинна переконати користувачів у тому, що окуляри не загрожують їхньому приватному життю.