» обличчя зі сльозами радості ” визнано найпопулярнішим емодзі в світі

34

Unicode consortium опублікувала рейтинг найпопулярніших емодзі в 2021 році. Трійку лідерів складають» обличчя зі сльозами радості«,» червоне серце «і»катаюся по підлозі від сміху”. Самий звичайний смайлик, також відомий як» злегка усміхнене обличчя«, як не дивно, не увійшов навіть в десятку лідерів, оскільки в сучасному інтернет-співтоваристві він, за словами видання the guardian,»колосально образливий у всіх сенсах”.

Істчнік зображення: the verge

Повідомляється, що «обличчя зі сльозами радості» є найпопулярнішим емодзі з 2017 року. У 2021 році на його частку припало більше 5% смайлів, відправлених в інтернеті. Unicode consortium зазначає, що використання смайликів досить послідовне і передбачуване. У топ – 10 найпопулярніших емодзі за останні два роки відбулося тільки одна зміна, і воно полягає в тому, що два дуже схожих смайлика — «усміхнене обличчя з сердечками» і «обличчя з очима сердечками» — розташовані на сьомій і восьмій позиціях відповідно, помінялися місцями.

Джерело зображення: unicode consortium

Що стосується «злегка усміхненого обличчя», воно розмістилося на 28 позиції, між «хлопками в долоні» і «почервонілим обличчям». На думку багатьох користувачів інтернету, воно символізує покровительственное поплескування по голові і нехтування словами співрозмовника, тому використання цього смайлика не вітається.

Примітно, що пандемія коронавірусу мало посприяла популяризації емодзі мікробів, які ледь увійшли в топ-500. Відзначимо, що на даний момент існує всього 3 663 смайла.