Операційний прибуток samsung в третьому кварталі збільшився на 28 %

26

Як і планувалося, п’ятницю компанія samsung electronics почала з оголошення попередніх результатів третього фінансового кварталу. Операційний прибуток компанії виріс на 28% в річному порівнянні до $13,3 млрд, що відповідає максимальному з третього кварталу 2018 року значенню. Виручка повинна була збільшитися на 9% до $61,2 млрд.

Джерело зображення: bloomberg

Галузеві аналітики вгадали з сумою операційного прибутку, але очікували більшого від samsung з точки зору виручки. Докладний квартальний звіт буде опублікований 28 жовтня, тоді ж можна буде зробити висновки про підсумки діяльності окремих структурних одиниць компанії. Очікується, наприклад, що виробництво напівпровідників збільшило операційний прибуток компанії на 79 %, а норма прибутку в контрактному бізнесі перевищила 10 %, але це неофіційні оцінки.

Публікація попередніх підсумків кварталу викликала зростання курсу акцій samsung electronics на один відсоток. Настрої інвесторів надалі визначатиме динаміка цін на мікросхеми пам’яті, від реалізації яких samsung продовжує істотно залежати. Аналітики вважають, що компанії вдасться уникнути помітного зниження цін наступного року, оскільки зазвичай виробники в умовах затоварювання ринку намагаються обмежувати пропозицію. У них зараз не так багато резервів для нарощування обсягів виробництва у вигляді готових технологічних приміщень, та й вихід на ринок ddr5 сприятиме поліпшенню фінансових показників.

Поява на ринку в серпні нових моделей смартфонів samsung зі складними дисплеями сприяло зростанню виручки мобільного підрозділу компанії, бо моделі galaxy z flip3 і galaxy z fold3 опинилися на корейському ринку на третьому місці за історичною популярністю після galaxy note 10 і galaxy s8. Зіпсували динаміку фінансових показників хіба що збільшені витрати на просування новинок.