Опис гри propnight, інформація про мультиплеер, оцінка та відгуки, вимоги, спільні режими, допомога з запуском

26

дата виходу: розробник, видавець: fntastic, mytona ▶ жанр: екшен / стелс / від третьої особи ▶ платформа: pc ▶ мова: російський текст, англійська озвучка

Системні вимоги:

propnight – просунутий асиметричний екшен в жанрі гри в хованки, де четверо гравців повинні прийняти вигляд внутрішньоігрового реквізиту, а п’ятий в ролі бездушного вбивці повинен знайти всіх втікачів і розправитися з ними якомога більш кривавим способом. Головною відмінністю від конкурентів за жанром є ігрова сцена у вигляді невеликого містечка, а гравці грають в парку розваг, на кладовищі, в будинку відьми і т.д.

Команда вижили може перетворюватися в величезну кількість предметів, починаючи від бочок і стільців і закінчуючи іграшковими машинками і стельовими вентиляторами. У разі викриття реквізит може тікати, а в разі смерті невдаха вибуває з партії. Вбивця озброєний кинджалами або жахливими кігтями і може різати будь-який предмет на карті, але за часті удари по помилковим цінами покладається штраф і урізається швидкість пересування.

посилання:

статті по грі:

Скріншоти