Останній патч disco elysium спрямований на те, щоб зробити текст дійсно читабельним

113

Останній патч disco elysium нарешті додав більші варіанти шрифтів після того, як гравці протягом декількох місяців повідомляли, що розмір тексту був ледве розбірливим.

Студія za / um поділилася новиною про оновлення 1.12 на сторінці disco elysium в твіттері:

” оновлення 1.012 і 1.12 тепер доступні на playstation. Включає великі розміри шрифтів, оновлені елементи користувальницького інтерфейсу і безліч текстур. Налаштування для поліпшення візуальних ефектів”.

Схоже, що все оновлення призначене для поліпшення гри для консольних гравців, як зазначено в офіційних примітках до патча: “розмір тексту. Ми додали набагато більші розміри шрифту. Безліч оновлених елементів інтерфейсу користувача – для кращого досвіду гри на дивані»

По суті, це найбільша запитана функція в disco elysium з моменту її запуску. Гравці вже кілька місяців повідомляли, що розмір тексту занадто малий, особливо якщо ви граєте на телевізорі, а не на моніторі.

Кожен, хто грав disco elysium з моменту запуску, пам’ятає, що спочатку він був у досить неіграбельном стані, і za/um доводилося швидко виправляти проблеми з управлінням, графічні проблеми і цілі фрагменти гри, які були відсутні. Той факт, що команда тепер може перейти до давно запитуваних функцій, таких як збільшення розміру шрифту, є хорошим знаком того, наскільки далеко просунулися патчі.