Парсер сайтів

571

Отримання будь-яких даних з інтернету за допомогою програми Datacol

Всім привіт! Стаття оновлена 2 лютого 2015 року у зв’язку з новими фішками даного сервісу. Якщо ви відкрили свій інтернет магазин, створили блог або сайт, то через деякий час стає очевидним, що для просування вам постійно потрібен новий унікальний контент. Де його взяти? Не кожен може собі дозволити найняти професійного копірайтера або постійно замовляти статті на фрілансі. А штурм просторів інтернету в пошуках потрібної інформації займає величезну кількість часу. Тому багато планів та проектів так і залишаються нереалізованими.
Для того, щоб цього уникнути досвідчені користувачі використовують різні програми. Одна з найкращих на мою думку – це парсер Datacol. У ньому реалізовано величезна кількість функцій, тому парсер є універсальним. Також безсумнівним плюсом є гнучкість налаштувань.


Щоб переконатися в цьому наведу приклади парсерів, які можна налаштувати в рамках Datacol:

 • парсер інтернет магазинів;
 • парсер оголошень;
 • парсер Vkontakte;
 • парсер Яндекс Маркету;
 • парсер контенту за списком URL;
 • парсер SEO параметрів;
 • парсер email;
 • парсер сайтів в експортом в WP;
 • парсер контенту ключовикам;
 • парсер зображень, музики та інших файлів;
 • парсер форумів;

І безліч інших парсерів!

Ще однією властивістю відрізняється Datacol – уникализацией отриманого вмісту.

Уникализация контенту через synonyma.ru

Отже, як написано вище, за допомогою парсера Datacol можна “на льоту” надавати унікальності отриманими даними. Отримати таку можливість можна за допомогою онлайн сервісу Synonyma.ru. Щоб автоматизувати взаємодію цих двох сервісів використовується спеціальний плагін D5Plugin_SynonymaRu, який і обробляє значення цього поля. Завдяки всього цього добра ви, в кінцевому підсумку, отримуєте унікальні описи товарів, тексти, рецепти, будь-які дані, спарсенные за допомогою Datacol. І вже далі ви можете публікувати їх у формати, які потрібні вам.

Рекомендую до прочитання: Оптимізація поведінкових факторів

Оцінити якість уникализации

Не сперечаюся, багато хто скаже, що онлайн синонимизаторы виробляють нечитабельні тексти, тим більше безкоштовних варіантах. Що я можу сказати з цього приводу – безкоштовна версія обмежена кількістю символів, до 500, що стосується сприйняття отриманого, то для обробки описів товарів чи будь-яких технічних даних цілком читабельно виходить. Та ви й самі можете перевірити і вирішити для себе, чи треба воно вам чи ні. Перевірити роботу сервісу ви зможете в безкоштовній версії Synonyma.ru. Звичайно, художні тексти автоматично рерайтить не дуже добре, але для цього є чудова програма для рерайта і розмноження текстів, але про неї читайте в цій статті. Для зв’язки парсера і синонимайзера вам буде потрібно трохи витратитися, але тим, кому це треба дійсно, ця сума взагалі ні про що :) . Так от, для роботи Synonyma.ru з Datacol потрібно придбати на сервісі абонемент Авто. Після чого у вас з’явиться ключ доступу, вам треба прописати в конфігураційному файлі плагіна. Сам плагін коштує 15$.

Synonyma.ru

Увага, це важливо: обмеження на кількість запитів

Хочу звернути вашу увагу на те, що synonyma.ru обмежує запити до автоматичного уникализатору – 1 запит до 15 секунд. З цього випливає, що вашій компанії не слід використовувати більше одного потоку для синонимизации, щоб не порушувати встановлений часовий проміжок між зверненнями до сервісу (див. малюнок нижче). Ну а в самому Datacol його не можна налаштовувати, т. к. він встановлюється самим плагіном (дивіться параметри конфігурації usewait і interval).

Настройка synonyma.ru

Для наочності роботи Datacol наведу приклад налаштування відео парсера інтернет магазину:


Отриману після парсинга інформацію ми можемо експортувати в різні формати: CSV, Excel, TXT, MySQL, DLE, WordPress, Joomla та ін.
Для того, щоб зрозуміти потрібна вам програма чи ні, є можливість завантажити демо версію. Вона має єдине обмеження – експорт зібраних даних доступний тільки в режимі тестування.

Рекомендую до прочитання: Просування в соціальних мережах

Вартість парсера Datacol 59$ (на даний момент у зв’язку з новорічними святами ціна знижена до 49$). Також при виникненні труднощів, автор продукту завжди готовий вам допомогти.

Ще одна приємна фішка – це реферальная програма. Якщо хтось зареєструється в партнерській програмі Datacol по вашому посиланню, ви будете отримувати 50% від його заробітку в партнерській програмі. Йому від цього не гірше, а вам додатковий бонус. Так що, якщо не важко, то прошу при реєстрації у них використовувати мою посилання. Просто кликніть по картинці нижче. Спасибі!

Ще одна важлива деталь, на якій хотілося б зупинитися і поговорити детальніше – це крякнуті версії.

Datacol nulled – так вам потрібно кряк Datacol?

Datacol 5 crack – саме таким чином шукають його “економні” товариші. Якщо ви відносите себе до таких, то далі я розповім про плюси і мінуси Datacol nulled версій, які поширені в мережі інтернет в даний час. Тим самим спробую застерегти вас від всякого різного роду проблем, які можуть з’явитися у вас в результаті застосування зламаної версії Datacol.

Переваги Datacol crack

Ну, давайте спочатку про переваги Datacol5 nulled:

 • Ви зможете заощадити не сильно велику суму грошей.

На цьому переваги закінчуються :) !!!

Недоліки Datacol crack

Але ось з вадами справа йде трохи об’ємніше:

 • По-перше, на пошук робочого кряка вам доводиться витрачати час, ну а час, як кажуть – це гроші. З особистого досвіду можу відповідально заявити, що практично всі виявлені кряки – не працюють. Виходячи з цього, ви можете кілька днів витратити на пошуки крякнутого Datacol, а в результаті нічого не отримати. А за витрачений час ви могли б уже вирішити поставлену задачу без “танців з бубном” за допомогою ліцензійної версії програми.
 • По-друге, у вас є всі шанси підчепити яку-небудь заразу на свій комп’ютер, у вигляді троянів або вірусів. Думаю, що не відкрию таємницю, що зломщики зазвичай вбудовують шкідливі коди під зламані додатка. А тепер уявіть, що троян викрадає з вашого комп’ютера конфіденційну інформацію, не кажучи вже про те, що ви ці займалися в офісі. Сисадміни будуть дуже незадоволені, м’яко кажучи. Зазвичай трояни налаштовані на пошук і пересилання з комп’ютера жертви інформації про кредитні картки, кодів доступу до сайтів електронних грошей (Webmoney, Яндекс Гроші) і т. п., а це вже зовсім інші гроші, які не співмірні з вартістю ліцензії Datacol. Вообщем, думаю ви і самі прекрасно розумієте, чим все це може обернутися.
 • У третіх, ні про яку технічної підтримки не може йти мова. Будь-які питання про підтримку або налаштування програми, а так само консультації, можуть отримувати тільки клієнти з ліцензійною версією Datacol.
  Ну ось в принципі і все, що я хотів сказати. Остаточне рішення залишається за вами – яким шляхом йти, вибирати ліцензійну версію або Datacol кряк.