Перший епізод серіалу» аркейн “по league of legends транслюватимуть стримери на twitch

19

Riot games анонсувала незвичайну акцію для свого анімаційного серіалу “аркейн” по moba league of legends. Перший епізод можна буде подивитися не тільки через сервіс netflix 7 листопада, о 5:00 мск, але і на twitch через кілька годин — о 13:00 мск. Деяким стримерам дадуть можливість транслювати пілотну серію, щоб подивитися її разом з глядачами. Акція проходитиме в європі, росії та туреччині.

Під час стрімів можна буде взяти участь у розіграші twitch drops з внутрішньоігровими нагородами для різних ігор riot. Для цього не забудьте зв’язати акаунти riot games і twitch. На даний момент подробиці не уточнюються.

” до створення серіалу нас підштовхнув інтерес гравців з усього світу до сюжетної складової league of legends. Тому абсолютно логічно, що першу серію” аркейн ” ігрове співтовариство зможе подивитися разом. Розробляючи приурочений до прем’єри захід, ми поєднали традиційні методи розважальної індустрії з цифровими технологіями, завдяки яким подія стане доступною гравцям і глядачам в будь-якій точці світу. Таким чином вся спільнота зможе розділити радість від нашого подарунка шанувальникам lol ” – розповів брендон міао, глава відділу кросигрових подій і відповідальний за співпрацю в riot games.

Прем’єра анімаційного серіалу “аркейн” відбудеться під час фіналу чемпіонату світу 2021 з league of legends. 7 листопада на netflix з’являться три перші серії. Нові серії будуть виходити щотижня по три штуки, а загальна кількість складе дев’ять.