Перший пост-релізний патч для рольової гри encased вийде наступного тижня

20

Класична рольова гра encased вийшла з раннього доступу місяць тому, і сьогодні розробники dark crystal games в рамках “вісника cronus” поділилися інформацією про “новому, прийдешньому і добре забутому старому”.

перший патч

Співробітники, наша команда не покладаючи рук працює над технічним станом гри.наступного тижня, 14 жовтня, ви можете очікувати першого пост-релізного патча. Він виправить складні баги, на роботу з якими знадобилося багато часу, прибере просідання якості текстур, поліпшить інтерфейс і додасть інші приємні зміни.ми уважно читаємо відгуки гравців, і багато змін були зроблені тільки завдяки вам і вашій підтримці.до речі, ви знали, що в encased можна засунути динаміт в штани ворогові?

управління загоном

Співробітники, а ви знали, що кожним героєм вашого загону можна управляти окремо?для цього просто від’єднайте портрети один від одного в лівому верхньому кутку. Так ви зможете влаштовувати складні засідки, досліджувати небезпечні місцевості і займатися іншими не зовсім легальними справами.

розбір предметів

Захаращили інвентар, не вистачає ресурсів або просто хочеться трохи підзаробити? підвищивши навик виживання всього до 30 одиниць, ви зможете розбирати предмети на локаціях, а також і непотрібне спорядження з інвентарю. Перетворіть непотрібну зброю в цінні ресурси всього за кілька кліків.