Pinterest і його корисні властивості

802

Роль Pintersest в SEO оптимізації

Доброго часу доби вам!
Як вже повідомлялося в цій статті, Pinterest – це відносно нова соціальна мережа, яка «рве» ряди користувачів інтернету c 2011 року. На даний момент вона налічує більше 11 мільйонів користувачів, які проводять в ній часу більше, ніж чим у Facebook, Google+, Twitter. Дивлячись на те, якими семимильними кроками розвивається мережа, приходять на розум різні корисні думки, якими і планую з вами поділитися.

Почнемо з самого початку.
Для реєстрації нового користувача, переходимо за адресою https://pinterest.com/join/signup/ і реєструємося за допомогою облікового запису в Facebook або twitter. Якщо ж ви досі там не зареєстровані, то за допомогою e-mail. Регистрация в Pinterest Далі, вам буде запропоновано вибрати цікавлять вас категорії тим, на чому власне реєстрація і закінчиться. Пример аккаунта Pinterest
Терміни застосовуються у Pinterest:
Pin-код (Пін) – зображення;
Board (Борд) – дошка;
Repin (Рєпін) – щось типу ретвіти в Twitter. Поділитися з вашими передплатниками вподобаним зображенням.
При натисканні на кнопочку «Add+» ви створюєте тематичні дошки «Create a Board», на яких розміщуєте зображення «Upload a pin».Добавление Pins и Board

А ось тепер починається найцікавіше, для чого це нам може знадобитися c точки зору SEO просування сайтів..

В даний час Pinterest повністю ранжується Google, відповідно, в недалекому майбутньому і Yandex приєднається. Виходячи з цього, для додання ваги вашим сторінкам ви можете розміщувати зображення (з короткими поясненнями) з тексту в Pinterest, на заздалегідь створених тематичних дошках, що однозначно принесе вам більше трафіку на сайт.
Так само, можна прив’язати свій Pinterest до акаунтів в Facebook і Twitter. Завдяки цим не хитрим рухів, все що розміщуються вами зображення будуть відображатися в цих облікових записів, що природно, не може не позначитися на позитивному просуванні сайту.
Ще настійно рекомендую розмістити кнопку «Pin It» на ваших сайтах, це дозволить відвідувачам вашого ресурсу ділитися вашим контентом у себе в Pinterest. Зробити це простіше простого: у своєму акаунті Pinterest натискаєте на «About» там з лівого боку вибираєте вкладку «Смакота» (Goodies), далі, в підрозділі «Pin It Button for Web Sites, заповнюєте три графи і отримуєте код для вставки на сайт.
Кнопка Pinterest на вашем сайте
У зв’язку з тим, що Google з радістю індексує Pinterest, рекомендується підписувати свої дошки і піни використовуючи ключові слова, тим самим підвищуючи ранжируемость своїх сайтів в результатах видачі. Чим простіше слово, тим частіше його шукають і відповідно швидше вас знайдуть. Ну і звичайно ж не забуваємо на дошках і пинах розміщувати зворотні посилання на свої ресурси.