Плани на 4 сезон серіалу «шибайголова» розкрив чврлі кокс

16

Незважаючи на віддану фанатську базу і групу акторів, закоханих у своїх персонажів, серіал «шибайголова» , ймовірно, ніколи не повернеться.

Disney і netflix творчо розійшлися, залишивши “шибайголову” і безліч інших шоу незакінченими, а нова хвиля проектів для disney+ робить будь-яке повернення з могили ще більш неймовірним. Це не означає, що чарлі кокс не може зіграти зірвиголову в mcu, або що marvel studios не можуть в якийсь момент включити всіх представлених раніше персонажів у франшизу, але шоу, яке завершилося на трьох сезонах на netflix, тепер є пережитком минулої епохи.

Чарлі кокс, який був головною зіркою шоу, зігравши метта мердока, дав зрозуміти, що хотів би продовжити грати героя, але навіть він визнає, що повернення після такого довгого часу має бути свого роду «переосмисленням». Кокс нещодавно з’явився з партнеркою по шоу деборою енн уолл на mcm london і, говорячи про потенційне повернення, поділився подробицями про те, що ще повинно було відбутися в четвертому сезоні.

Пройшло багато часу. Так що, бог знає, чи може щось трапитися з нами в майбутньому, я дійсно не знаю. Очевидно, якщо щось сталося, це було б захоплююче. Але оскільки пройшло так багато часу, я вважаю, що це має бути свого роду переосмислення. Якщо припустити, що вони вирішать використовувати нас , це був би цікавий сценарій, тому що це було б переосмислення з тією ж основою. Я знаю, що є так багато чудових сюжетних ліній, які потрібно розповісти. Ми ніколи не вдавалися в подробиці про мічене. Є незакінчена історія з карен і меттом, яку ми почала висвітлювати у 2 сезоні.

Четвертий сезон “шибайголови” , ймовірно, мав би справу з міченим набагато більш прямим чином, після того як третій, по суті, показав історію походження давнього суперника метта мердока. Можливо, ми ніколи не побачимо цього, але кокс зазначив, що радий, що серіал, принаймні, закінчився на високій ноті.

Є багато невирішених питань, які ми хотіли б торкнутися. Сказавши це, я дійсно пишаюся тим, що ми зробили, і ми закінчили на високому рівні. Ми зробили 60 з гаком годин історії, але в якийсь момент у вас починають закінчуватися ідеї. І що в такому випадку? не хочу раптово закінчити вимушеним невдалим сезоном, який насправді не працював.