Platinumgames оголосила про готовність портувати star fox zero на nintendo switch

50

Platinumgames візьметься за перенесення пригодницького екшену star fox zero з wii u на switch , якщо nintendo захоче побачити такий порт. Про це в бесіді з виданням video games chronicle розповів керівник японської студії ацусі інаба .

Star fox zero, що вийшов в 2016 році, залишається одним з останніх великих ексклюзивних проектів wii u, які поки ще не були адаптовані під switch. Platinumgames працювала над цим тайтлом у співпраці з командою nintendo epd і особисто творцем серії сігеру міямото . Останній виступав продюсером.

” багато цікавих ігор назавжди залишаються на старих платформах, і це одна з проблем індустрії. У сучасних користувачів має бути більше можливостей для знайомства з класикою. В кінцевому підсумку старі диски і картриджі лише дорожчають, що лише сильніше відрізає людей від ігор минулого”, – вказав інаба.

Преса виставила star fox zero середні оцінки, піддавши критиці, зокрема, складну схему управління, що передбачає постійне перемикання уваги з екрану wii u gamepad на екран телевізора. На switch від частини старих проблем можна було б позбутися, але platinumgames готова вносити зміни тільки в кооперації з nintendo.

” важливо пам’ятати, що франшиза star fox належить виключно nintendo, і багато ігрові ідеї по star fox zero виходили від самого міямото-сана. Ми повинні поважати його думку.

Звичайно, в процесі розробки оригінальної star fox zero ми багато дискутували з nintendo, але якби постало питання про перенесення гри на switch, в першу чергу нас би цікавило, що міямото хоче отримати цієї версії”, – пояснив інаба.

З боку platinumgames керівником розробки star fox zero виступав есуке хасімото , постановник bayonetta 2 , пізніше покинув студію. Він взаємодіяв з південно хаясі з nintendo, а також самим міямото, і це, за словами інаби, було непросто, оскільки останній є загальновизнаним метром індустрії.

” потрібно багато сміливості, щоб звертатися до міямото з ідеями або пропозиціями. Це гігант індустрії та вчитель для багатьох [розробників], до якого всі ставляться з повагою”.

У 2016 році сигеру міямото назвав star fox zero найбільш недооціненою грою в ігротеці wii u. Сьогодні знаменитий геймдизайнер майже не бере прямої участі в створенні ігор, фокусуючись на інших починаннях nintendo. Зокрема, він курирує розробку парків розваг super nintendo world і виступає продюсером голлівудського анімаційного фільму за мотивами super mario .