Point-and-click пригода virtuaverse вийде на ps4, xbox one і switch в кінці жовтня

14

Видавець blood music і студія theta division анонсували вихід на playstation 4, xbox і nintendo switch 28 жовтня 2021 року. Раніше в травні 2020 року грала на pc в steam і gog.

В недалекому майбутньому один штучний інтелект поневоливостальні ші і уряду всього світу. Суспільство перебралося в одну перманентну інтегровану реальність, в которойпродолжило своє існування в підігнаних під потреби каждогочеловека умовах, згенерованих за допомогою глобальної нейромережипосредством глибокого аналізу особистісних переваг.

Нейтан, що живе поза мережею бунтар, який досі не бажає приймати нові порядки, заробляє на життя нелегальним збутоммодифікованих комплектуючих і зламаного софта. За допомогою модельної гарнітури він може вільно виходити з двр і бачити світ навколо нього. Він живе разом зі своєю дівчиною джей, талановитою райтеркою двр-графіті, чиї дрони розпилюють біти по всіх віртуальних поверхнях міста.

Одного разу він прокидається і бачить, що джей зникла, залишивши назеркале у ванній загадкове послання.

Нейтан ненавмисно ламає свою гарнітуру і, відключений від мережі,вирішує з’ясувати, що сталося з його дівчиною. Раптово для себе онввязивается в несподівану пригоду, в якому не обійдеться безхакерской групи джей і гільдії двр-техномансеров.

Подорожуючи по всій земній кулі, він побуває на цвинтарі комп’ютерної техніки, займеться цифровою археологією, зіткнеться сраспутством у віртуальній реальності, а також зустрінеться з племенемкриптошаманів.