” поняття не маю, що сталося з грою”: шон лейден висловився про ексклюзив deep down для playstation 4

56

Екс-глава sie worldwide studios шон лейден дав інтерв’ю bloomberg, де вперше відкрито назвав причину свого відходу з sony. В рамках розмови лейдену також поставили питання про довгобуд deep down від capcom , який був анонсований ексклюзивно для playstation 4 ще в 2013 році.

Цей момент не потрапив в опубліковану статтю, але був опублікований редактором джейсоном шрайером в твіттері. За словами журналіста, коли він запитав лайдена про те, що ж сталося з грою, відповідь була: “не маю поняття”.

One thing i didn’t include in the newsletter — i asked him what happened to the ps4 exclusive deep down (which was announced in 2013, then vanished). He had to think for a second, then responded: “i have no idea.” ?

– jason schreier (@jasonschreier) september 3, 2021

Останній раз про проект було чутно в квітні 2020 року. Тоді джерела vgc заявили, що deep down була заморожена, коли перебувала в майже готовому стані.

Причини такого рішення невідомі. По всій видимості, capcom в останній момент вирішила переробити гру, вважаючи, що це допоможе залучити до неї більш широку аудиторію. У 2014 році повідомлялося про “зміну курсу виробництва”. Deep down хотіли поширювати по умовно-безкоштовної моделі.

В кінці 2019-го продюсер есінорі оно розповів в інтерв’ю сайту eurogamer, що оригінальна команда розробників deep down давно розійшлася по інших проектах, проте capcom все ще тримає права на торгову марку і не втрачає надії коли-небудь випустити тайтл у світ. Ось тільки чи буде це та сама гра, велике питання.