Популярність the witcher 3 вище, ніж battlefield 2042. Як прем’єра серіалу від netflix відбилася на успіху гри в steam

24

Вже багато років світи телесеріалів і відеоігор тісно переплітаються, тим самим значно підвищуючи цінність і популярність конкретних брендів. Не так давно ми бачили це на прикладі успішного мультсеріалу аркейн у всесвіті league of legends, а тепер історія повторюється з the witcher 3: wild hunt. Проект 6-річної давності від польських розробників став більш популярним, ніж недавно вийшов battlefield 2042.

За кількістю активних гравців гра від cd projekt обходить таких представників індустрії комп’ютерних ігор, як halo infinite, red dead redemption 2, valheim, battlefield 2042, forza horizon 5, football manager 2021, nba 2k22, the sims 4 або among us. При подальшому розвитку тенденції до зростання the witcher 3 в будь-який момент може обійти farming simulator 22 і dead by daylight. Вражаюче для однопользовательской гри шестирічної давності.

За своєю популярністю the witcher 3: wild hunt також істотно перевершує cyberpunk 2077: в даний час в пригоди геральта з рівії грають близько 43 000 гравців в порівнянні з 16 000 в нічному місті. У підсумку більш нова cyberpunk 2077 майже в три рази менш популярна в steam, ніж гра 2015 року від cd projekt.

Тут варто відзначити, що зросла популярність wild hunt – це не тільки вплив серіалу відьмак. Cd projekt вміло використовувала прем’єру другого сезону на netflix, організувавши розпродаж гри на steam і в інших цифрових магазинах. Польська компанія навіть підготувала абсолютно новий трейлер, присвячений своїй грі, незважаючи на те, що вона присутня на ринку вже багато-багато років.

Тим самим cd projekt допомагає зберегти високий рівень продажів the witcher 3. За підсумками 2020 року її продажі стали найбільш рекордними за всі часи існування гри, не рахуючи року виходу.