Порівняння нової і старої gta 5-місцями некстген навіть гірше пастгена

86

Алергія на ефект lens flare? немає 4к телевізора? дратують раптові зміни моделей персонажів? тоді проходите повз оновленої gta 5.

Трейлер оновленої gta v розчарував багатьох. Rockstar в черговий раз представила оновлену стару гру, але не змогла переконати людей в трейлері, що оновлення дійсно щось поміняло. Відповідно, люди хвилюються, нервують і ставлять дізлайкі.

Підрубавши 5 передачу, творці тематичного контенту випустили кілька відео з порівнянням графіки і розбором нововведень. Найпереконливіший і точний ролик випустив популярний фанатський канал gta series videos-в ньому покадровий розбір трейлера для консольного видання і порівняння з нинішнім станом гри на пк. На жаль, без коментарів. Але ось що чекає тих, хто викине 70 баксів за версію gta v для нового покоління.

Нове глобальне освітлення разом з реалістичними тінями, підкручена гамма, кілька перероблених текстур, збільшення дальності промальовування і підтягнута деталізація задника, виправлення сцен, поліпшення ефектів частинок (туман, дим, вогонь, іскріння). Також вулиці стануть жвавішими-більше машин, людей і всього іншого. А ще-нові кіношні ефекти на зразок жовтяничного фільтра, серпанку і богомерзких відблисків.

Але не все викручено в максимум. У деяких сценах трейлера можна помітити стислі текстури. Наприклад, дальність промальовування за межами міста ніби навіть зменшилася. Через накладення ефектів постраждали шкури тварин, деякі об’єкти тепер приховані «реалістичною ” серпанком, що маскує голий горизонт. А наш дорогий франклін ніби виліз з бочки з солідолом або водовідштовхувальним взуттєвим кремом – ось так він блищить.

Як підсумок – власники консолей заплатять за gta v рівня пк і насолодяться адекватною картинкою на 4к екранах, а пк гравці отримають майже нічого – через масштаби проекту зміни розмазані шаром, ледь відчутним для звичайного гравця. Втім, розробники обіцяють не тільки оновити графіку, але також актуалізувати геймплей в одиночному і мережевому режимах.