Послуги графічного дизайнера

5-15-2020
Навіщо потрібен графічний дизайнер - корисні статті від Друкарні Вольф

Як визначити хорошого виконавця.
Розробка логотипу
Спочатку необхідно розібратися, що включає в себе розробка логотипу та з чого складається її вартість. Давайте розберемося, чому одні агентства просять за цю роботу малі кошти а інші великі. Також хочемо вам порекомендувати услуги графического дизайнера киев

Оцінити вартість творчої роботи досить складно. Наприклад картини одного художника стоять мільйони, а іншого нікому не потрібні навіть безкоштовно. Ми підійдемо до цього питання раціонально і постараємося розставити все на свої місця. Ключові фактори – смак, відчуття композиції і вміння поєднувати кольори і форми. Ви звертали увагу на логотипи знаменитих брендів, чому вони виглядають для нас так звично?
Розробка логотипу вдала, якщо він:
• простий;
• запам’ятовується;
• викликає зрозумілу асоціацію;
• поєднує гармонійне колірне рішення.

Приклади хороших логотипів:
Як визначити хорошого дизайнера?
Перше, на що необхідно звернути увагу – портфоліо. Подивіться уважно, чи є в портфоліо у дизайнера логотипи, які вам подобаються. Не важливо, якщо ці логотипи не належать до вашої тематики.

Друга ознака – вартість. Жоден поважаючи себе фахівець з досвідом не буде розробляти логотип за малі кошти. Це зовсім не означає, що потрібно звертатися тільки до студій з високими цінами. Великі студії включають у вартість своїх послуг оренду і утримання офісу, зарплату менеджерів. Також великі студії пропонують високу ціну за своє ім’я. Погодьтеся платити зайвих 20 – 30 тисяч просто за ім’я не раціонально.

Ми радимо звертатися до дизайнерів з середніми цінами за обмежену кількість варіантів. Чому саме обмежена кількість варіантів? Наведемо приклад, ви замовили таксі і попросили водія відхилиться від маршруту і проїхати на 10 км. більше запланованого шляху, природно вартість вашої поїздки збільшиться. Той же принцип працює і з дизайнером. Якщо дизайнер не заперечує і робить 10 варіантів, замість обумовлених трьох, без додаткової оплати, отже цей дизайнер не поважає свою працю і час. А значить і якість виконуваної ним роботи буде під великим питанням. Ви, напевно, звертали увагу на оголошення «5 варіантів логотипу , готовність через 3 дня». Якщо ви побачили таку інформацію на сайті, де збираєтеся замовити логотип, біжіть від туди якомога швидше.


Хороший дизайнер зацікавлений виконати роботу якісно. Він надасть менше варіантів, але набагато кращої якості. Справжній професіонал зануриться в специфіку вашого бізнесу або послуги. Проведе аналіз ринку, визначить ключових конкурентів. Тільки після цього намітить основні концепції, найбільш вигідні для вашого бізнесу. Адже логотип – це не просто значок красується у вас на сайті або на вивісці. Логотип – це ваше обличчя, графічне представлення суті бренду. Логотип виконує такі функції як: впізнаваність бренду і відмінність його від інших компаній, збільшення продажів, підвищення довіри до товару чи послуги.
Який висновок?
Хороший дизайнер адекватно оцінює свої послуги і знає їм ціну. Хороший дизайнер докладе максимум зусиль, щоб розробити дійсно хороший логотип або фірмовий стиль. Хороший дизайнер поважає себе і замовника. Він цінує ваш час і своє. Якщо ви перебуваєте в пошуках дизайнера і вам необхідна розробка фірмового логотипу, ми допоможемо створити унікальний логотип і фірмовий стиль для вашого бізнесу. Ми працюємо по всьому світу, ви можете оформити замовлення з будь-якого міста.