“потрібно бути обережним зі своїми бажаннями”: чарлі кокс про заклики до повернення “шибайголови”

21

Фанати marvel хочуть, щоб актор “шибайголови” повернувся, але чарлі кокс в цьому не впевнений. В інтерв’ю the pop culture spotlight він пояснив, чому його повернення в образі героя marvel може бути не дуже гарною ідеєю.

потрібно бути обережним у своїх бажаннях. Ви повертаєтеся, а все не так добре, або не зовсім виходить, або… Пройшло занадто багато часу, і все не сходиться.

Серіал marvel television “шибайголова”, який тривав три сезони на netflix, отримав визнання критиків за свої захоплюючі сцени бійок і часом жорстокий розповідь про історію метта мердока. Тепер чарлі кокс турбується про те, як би не підвести шанувальників серіалу.

не варто псувати те, що вже є. Якщо ми ніколи не повернемося, у вас є три чудові сезони. І наш третій сезон був найкращим за відгуками. Так що траєкторія була висхідною. Я дуже гордий і вдячний за те, що у нас є.

Незважаючи на це, кокс зізнається, що він не проти повернутися в серіал. За умови, що це відбудеться за правильних обставин.

якби у мене була можливість повернутися в ролі шибайголови, як би це не виглядало, я уявляю, що це було б переосмислення персонажа і серіалу. Якщо вони виберуть мене, то деякі елементи, звичайно ж, залишаться колишніми. Або вони можуть вибрати когось іншого і зайнятися перезавантаженням серіалу.