Пояснено, чому смерть одіна змінили в mcu

27

У перші дні розробки «тора: рагнарек» один (ентоні хопкінс) повинен був померти в провулку нью-йорка, проте плани змінилися.

По ходу історії локі (том хіддлстон) відводив батька в будинок престарілих, звідки він незабаром пішов і став волоцюгою на вулицях великого яблука. Як з’ясувалося, сам хопкінс був затятим прихильником зміни сцени. Ось чому тайка вайтіті і компанія в кінцевому підсумку вирішили перенести місце смерті в норвегію.

В уривку з книги «історія студії marvel: створення кінематографічного всесвіту marvel» режисер розповів, що саме хопкінс наполягав на іншій сцені.

Тоні [хопкінгс] справедливо реагує на сентиментальність голлівудських фільмів. Моя реакція була такою: “так, тоні. Я теж ненавиджу цей момент, так що давайте відійдемо від цього. Як ми можемо цю сцену смерті більш цікавою?»

Потім вайтіті сказав, що відповідь актора була проста: покажіть фанатам сцену, яку вони хотіли.

Я повинен був нагадати собі, що ми повинні дати аудиторії багато всього, що вони хочуть – вони не такі циніки, як ми. Насправді у них є зрозуміле прагнення до емоцій в цих фільмах. Тому я зрозумів:»ми обов’язково повинні дати їм ту версію сцени смерті одіна, яку вони заслуговують і яку вони чекали вже давно”.

Раніше вайтіті сказав, що попередня версія сцени здавалася занадто зручною. Справа в тому, що команда була в нью-йорку, а перенесення смерті в іншу локацію ускладнило виробництво.