Правильне наповнення сайту

387

Наповнення сайту контентом. Поради щодо правильного наповнення сайту

Будь-яка людина, має свій веб-сайт, дуже хоче, щоб усі, хто відвідує його сайт, здійснювали покупку, залишали інформацію і т. д. Ну а в житті часто відбувається так, що відвідувач на сайт заходить з цікавості, глянути, що до чого, оцінити вміст сайту, а ось зробити потрібну дію він може, тільки грунтуючись на тій інформації, яка розміщена на вашому сайті. У тому випадку, коли відвідувачі виявлять не цікаву інформацію, нудний і нудний текст, неякісний контент, ймовірність здійснення потрібного вам дії прагне до нуля.

Види неякісного наповнення сайту

Насправді, існує кілька видів, так званого, неякісного контенту. Навіть при наявності величезної кількості сервісів по перевірці орфографії, орфографічні помилки досить поширене явище в Інтернеті. З граматичними помилками, на веб-сторінках, ситуація схожа. Але, на мій погляд, основним видом є контент з безглуздим і марним змістом.
Непотрібного контенту, як такого, взагалі не повинно бути. Контент, який не є привабливим і змістовним, який не несе в собі потрібної і корисної інформації про продукти і послуги, нудний і важкий для сприйняття, природно, не допоможе відвідувачам зробити вибір.
Що ж робити, якщо на сайті існує подібний контент і як поліпшити його?

Поради по створенню правильного вмісту

Думаю, ці поради з правильного наповнення сайту не виявляться зайвими.

  • Обов’язково використовуйте заголовки в тексті. Грамотний і інформаційний заголовок допоможе легко знайти потрібну інформацію.
  • При продажу товарів або наданні послуг, додайте інформацію про наявні нагороди, що підтверджує якість і інших важливих параметрах, які викличуть довіру відвідувачів.
  • Не завадить інформація про компанії, про досвід роботи та досягнення.
  • Ну і, звичайно ж, потрібно коротенько описати, чому ж відвідувачі потребують саме у ваших продуктах або послугах і про те, яку вигоду вони отримають, здійснюючи покупку у вас.

Рекомендую до прочитання: Як писати тексти, що продають