Представлена розумна колонка ” яндекс.станція “другого покоління з розумним звуком і новим дизайном

34

Компанія ” яндекс «анонсувала смарт-динамік» станція «другого покоління з інтелектуальним голосовим асистентом»аліса”. Це перший гаджет нової серії, головними особливостями якого названі розумний звук, новий дизайн і сумісність з тисячами пристроїв.

Джерело зображень «» яндекс ”

Новинка отримала два широкосмугових динаміка загальною потужністю 30 вт і особливу акустичну решітку. Випромінювачі, як стверджується, забезпечують звук високої якості. А решітка, яка ховається під кожухом «станції», має апериодическую структуру і тому помітно менше звичайної спотворює проходить через неї звук.

Реалізована технологія room correction, яка враховує конфігурацію приміщення. Тому колонка буде звучати однаково добре при розташуванні в будь-якому місці кімнати.

Два динаміки можна об’єднати в стереофонічну пару. Функція “мультирум” дозволяє відтворювати аудіоматеріали у всіх приміщеннях житла.

У порівнянні зі «станцією» першого покоління пристрій отримав більш тонкий і естетичний силует. Кільце “аліси” перетворилося в повноцінну панель, що світиться — вона переливається, слідуючи за музикою і реакціями голосового асистента.

Смарт-колонка зможе безпосередньо взаємодіяти з безліччю пристроїв, причому навіть без підключення до інтернету. Вона підтримує протокол розумного будинку zigbee, який використовують багато виробників. До неї можна підключати розумні розетки, вимикачі і різноманітні датчики. В майбутньому колонка буде підтримувати також протокол matter, що зробить її сумісною з новими пристроями.

Колонка надійде в продаж в першій половині 2022 року. Новинка буде доступна в чотирьох кольорах: антрацит, кобальт, пісочний і мідний.