Представлені смарт-годинник withings scanwatch horizon з просунутим моніторингом здоров’я і ціною $500

17

Компанія withings представила гібридний смарт-годинник scanwatch horizon, в яких поєднуються цифровий дисплей і традиційний механічний формат. Пристрій порадує тих, кому не до душі традиційні носяться пристрої і супутні їм незліченні повідомлення з будь-яких приводів.

Джерело: theverge.com

Як стверджує виробник, дизайн 43-мм scanwatch horizon натхненний дайверським годинником преміум-класу-rolex submariner і omega seamaster. Вплив класичних моделей вловлюється в корпусі з невідбиваючим сапфіровим склом і титановою обробкою, в обертовому безелі і люмінесцентному покритті. При цьому годинник залишається водонепроникним при тиску до 10 атмосфет, тому для особливо глибоководних занурень пристрій не підходить. Втім, даного показника цілком достатньо для глибини до 100 м. Для порівняння, класичні моделі від rolex і omega добре себе почувають на глибині до 300 м.

В якості фітнес-трекера scanwatch horizon автоматично розпізнають і відстежують більше 30 видів активності, в тому числі ходьбу, біг, плавання і їзду на велосипеді. Годинник оснащений модулем bluetooth для синхронізації зі смартфоном, а акумулятора вистачає на 30 днів роботи без підзарядки. Для синхронізації необхідно додаток withings health mate, доступне у версіях для ios і android, підтримується робота з сервісами apple health, google fit, strava і іншими.

Джерело: theverge.com

Смарт-годинник обладнаний датчиками для вимірювання частоти серцевого ритму і вмісту кисню в крові. При виявленні ознак нерегулярного серцевого ритму пристрій дозволяє знімати 30-секундну екг “медичного рівня”. Підтримуються функції відстеження режиму сну. Подібно анонсованим в минулому році оригінальним смарт-годинникам scanwatch модель horizon може виявляти і попереджати користувача про можливі порушення, які можуть вказувати на апное уві сні — при цьому стані у людини перериваються дихальні рухи.

Через присутність датчика екг пристрій поки не може надійти в продаж в сша, оскільки місцеві закони наказують отримати дозвіл управління з контролю за продуктами і ліками (fda). Спочатку виробник припускав, що отримає такий дозвіл в 2020 році, але в зв’язку з пандемією утворилася затримка. Зараз компанія знаходиться в постійному контакті з відомством і очікує дозволу в найближчі тижні — воно вже отримано в європі, австралії та великобританії. Втім, покладатися на показання споживчого пристрою, як на повноцінний медичний прилад все одно було б необачно. Роздрібна ціна моделі withings scanwatch horizon склала €499,95.