Представлений фітнес-браслет realme band 2 з великим екраном і датчиком кисню в крові

71

Китайська компанія realme анонсувала трекер фізичної активності band 2: пристрій надійде в продаж 20 вересня за орієнтовною ціною 40 доларів сша.

Тут і нижче зображення gsmarena

Новинка зовні нагадує смарт-годинник. Вона оснащена 1,4-дюймовим дисплеєм з роздільною здатністю 320х167 пікселів і піковою яскравістю 500 кд/м2. Доступні 50 варіантів оформлення екрану.

Гаджет отримав датчики для відстеження частоти серцевих скорочень і рівня вмісту кисню в крові (spo2). Крім того, ведеться моніторинг якості сну, рівня стресу і показників жіночого здоров’я. Само собою, пристрій здатний підраховувати кількість зроблених кроків. Браслет також нагадає про необхідність прийому рідини і попередить про занадто тривалому періоді неактивності.

На початковому етапі власникам realme band 2 будуть доступні 14 спортивних режимів, але потім їх кількість збільшиться до 90. Новинці не страшні занурення під воду на глибину до 50 метрів.

Реалізована функція smart aiot control: браслет можна застосовувати для управління розумними пристроями з екосистеми realme.

За обмін даними зі смартфоном відповідає контролер bluetooth 5.1. Заряду акумулятора ємністю 204 ма·год вистачить на 12 днів роботи. Вага становить приблизно 27 г.