Проблеми з поставками ігрових консолей xbox series збережуться в наступному році

49

Напружена ситуація з дефіцитом компонентів для виробництва електроніки зберігається. На думку глави компанії amd, позитивні зрушення можна очікувати тільки в другій половині наступного року. Глава ігрового підрозділу microsoft оцінює ситуацію менш позитивно, напередодні філ спенсер взяв участь в інтерв’ю виданню the wrap, де фахівцеві поставили питання про ситуацію з поставками ігрових консолей xbox series x|s.

, unsplash

Дефіцит чіпів лише одна з проблем: «я думаю, що міркувати про це тільки як про конкретну проблему з виробництвом мікросхем, напевно, занадто поверхнево», — цитує спенсера ресурс vgc. «коли я роздумую над тим, що впливає на отримання компонентів, необхідних для виробництва консолі в сьогоднішніх умовах, і подальшої доставки її на ринки, де на неї є попит, в цьому процесі виникає безліч вузьких місць. І я думаю, що, на жаль, це залишиться з нами на місяці, абсолютно точно до завершення цього календарного року і в наступному календарному році».

Раніше інсайдери повідомляли, що в наступному році apu, використовувані в xbox, можуть перевести на 6-нм техпроцес tsmc. Він сумісний з технологією n7, за якою чіпи виробляються зараз. Передбачається, що це дозволить збільшити вихід придатної продукції і обсяг виробництва консолей. Однак безрадісні коментарі філа спенсера тільки підсилюють сумніви про правдоподібність даної інформації.