Професійна розробка веб-сайтів

11-11-2019

 

Комплексне рішення для просування бізнесу в інтернеті. Здійснюємо повний цикл розробки та просування онлайн. Разработка сайтов цена для малого і середнього бізнесу. Інтернет – магазини, корпоративні ресурси, портали. Адаптація під мобільні пристрої, доопрацювання.

Корпоративний сайт з каталогом стане чудовим рішенням для великих компаній, що представляють величезний асортимент послуг або товарів.
Створюючи сайт компанії, інтернет – магазину, Ви заявляєте про себе. Розробка сайтів дозволяє розповісти про свою роботу сотням тисяч користувачів. Розробка різних сайтів, будь це многостранічник або лише лендінгем – сторінка, повинна проводитися однаково добре.

Швидке створення ресурсу в інтернет – просторі – це ще не гарантія успіху. Найчастіше звертаючись до агентства, пріоритетом роботи яких є швидкість виконання, замовники втрачають головне – якість і сталість роботи веб – ресурсу. Розробка будь-якого сучасного інтернет – ресурсу передбачає масштабний обсяг роботи, яка в подальшому забезпечить безперебійне функціонування Вашого сайту.

Перш, ніж вирішувати, яка компанія по розробці сайтів буде працювати для Вас, чітко визначитеся з завданнями і цілями створення інтернет – ресурсу. Якого результату чекаєте від проведеної роботи. Що для Вас грає важливу роль: професійний підхід або швидкий запуск. Який бюджет Ви готові виділити на просування веб – ресурсу.
Розробка веб – сайтів – процес складний, щоб отримати якісний продукт, потрібно вкласти багато енергії, праці і розуму в роботу над проектом. Сюди входить не тільки розробка дизайну сайту, але і повний спектр послуг по розробці інтернет – ресурсу. Менеджер проекту обговорює концепцію, узгоджує вимоги з клієнтом. Дизайнер розробляє дизайн, придумує оригінальний макет сайту, створюючи його первісний вигляд. Копірайтер створює унікальний за тематикою контент. Верстальник спільно з веб – розробником програмують web – представництво, перетворюю дизайнерську ідею в код.

Універсальність можливостей: надаємо як швидкий варіант створення ресурсу, так і професійні послуги по веб – розробці.
Весь необхідний спектр надання послуг від початкової стадії розробки ресурсу до моменту впровадження кампанії з маркетингу, а також повна автоматизація більшості бізнес – процесів.