Промзони на нових скріншотах з майбутнього dlc heart of russia

32

У загадковій країні росії легко загубитися, читаючи про її чудовій природі або історичних будівлях і пам’ятках, але також важливо пам’ятати головну причину подорожі далекобійника. Отже, щоб нагадати вам, ми трохи подражнимо вас деякою інформацією і скріншотами, які з’являться в dlc heart of russia.

У майбутньому розширенні карти ми плануємо ввести пару абсолютно нових галузей промисловості. Незважаючи на те, що ми вже продемонстрували харчову промисловість, у нас є ще кілька тузів в рукаві і ми дуже хочемо, щоб в майбутньому ми змогли більш детально розглянути їх з більш детальною інформацією і фотографіями. Які галузі процвітають в росії? що це могло бути?

+ ще 2 картинки

Хоча деякі галузі будуть знайомі з попередніми оновленнями ets2, ми підготували нові змодельовані логістичні центри та склади. На додаток до цього ви зможете проїхати через великі промислові райони, потім заглянути за бетонні стіни заводських комплексів і побачити такі деталі, як старі цеглини, грубий бетон, іржаві труби і багато інших дрібних деталей.

+ ще 2 картинки

Що ж, схоже, що буде час, щоб насолодитися величчю навколишнього середовища, але також буде час, щоб приступити до роботи і зайнятися тим, за що несуть відповідальність водії вантажівок. Сподіваюся, вам сподобалося знайомитися з новими галузями промисловості, які з’являться в dlc «серце росії». Обов’язково додайте оновлення в свій список бажань steam і ви завжди будете в курсі того, що ми готуємо вам показати.